اورداپ > ایران صفحات: ۴١۵٣، ارسال: ٢٣۴١٠، پاسخ: ١٨٩۶۵

ایران شناسی و معرفی جاذبه های گردشگری کشورمان. سفر، توریسم و معرفی آداب و سنن ریشه دار اقوام همچنین مراسمات کهن. پارک ها، رودخانه ها، غارها و جاذبه های طبیعی مناطق مختلف ایران.

توسط: reza rezaei ١١ بهمن ٩٧ - بازدید: ١۶ - ارسال: ١ - پاسخ: ٠

واردات ۷ هزار خودرو در بهار 98
براساس آمارهای منتشر شده از سوی گمرک در سه ماه ابتدای سال‌جاری ۷ هزار و ۴۳ دستگاه انواع خودروهای سواری وارد کشور شده است.برای این میزان واردات خودرو، ۱۹۸ میلیون و ۹۵۰ هزار دلار هزینه شده است. این میزان واردات در شرایطی اتفاق افتاده است که به نسبت مدت مشابه سال قبل، از نظر تعداد حدود ۶۸ درصد و از نظر ارزش ۶۷ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

توسط: reza rezaei ١١ بهمن ٩٧ - بازدید: ٢٠ - ارسال: ١ - پاسخ: ٠

خبر روز با آمبولانس های گمرک
علی‌رغم توضیحات مسئولان وزارت بهداشت در مورد واردات خودرو توسط این وزارتخانه، همچنان بر ابهامات و سوالات افزوده شده و طبق اعلام گمرک هیچ آمبولانسی به نام وزارت بهداشت ترخیص نشده است.

توسط: reza rezaei ٢۶ دي ٩٧ - بازدید: ۶٨ - ارسال: ٣ - پاسخ: ۶

 مِلت غیـور کورد
اسم کرد بارها در کتیبه‌های سومر،آشور و بابل آورده شده‌است .فردیناند هنر بیشلر ریشهٔ اسم کرد را سومری میداند .

توسط: جناب سرهنگ ٢۵ دي ٩٧ - بازدید: ۵٨ - ارسال: ٢ - پاسخ: ٣

 مزایای فضای مجازی
تسنیم نوشت: در سال های اخیر شبکه های اجتماعی به عنوان بزرگترین دستاورد اینترنت و فضای مجازی به دلایل مختلف از جمله نامحدود بودن ارتباطات، بی هویت بودن، آزادی بسیار زیاد، بی مکانی و بی زمانی کاربران و … با اقبال عمومی مواجه شده و هرکدام به تناسب اهداف خود، فعالیت هایشان را گسترش داده اند.
اینترنت و شبکه های اجتماعی مانند بسیاری از پدیده های دیگر دارای پیامدهای مثبت و منفی می باشد که با برنامه ریزی و بالا بردن سطح آگاهی عمومی می توان از آثار و دستاوردهای مثبت آن بهره گرفت و پیامدهای منفی را به حدا

توسط: جناب سرهنگ ٢۵ دي ٩٧ - بازدید: ٩٧ - ارسال: ۴ - پاسخ: ٩

 معایب فضای مجازی
اینترنت و شبکه های اجتماعی مانند بسیاری از پدیده های دیگر دارای پیامدهای مثبت و منفی می باشد که با برنامه ریزی و بالا بردن سطح آگاهی عمومی می توان از آثار و دستاوردهای مثبت آن بهره گرفت و پیامدهای منفی را به حداقل رسانداطلاع یافتن کاربران از آسیب های اجتماعی و تهدیدات فضای مجازی می تواند در پیشگیری از پیامدها و کاهش اثرات مخرب این فضا بسیار موثر باشد. پیامدهایی مانند دور کردن افراد خانواده از یکدیگر، ایجاد اعتیاد روانی، به خطر افتادن امنیت شخصی، طلاق عاطفی، ایجاد روابط خارج از چارچوب خانواده، بل

توسط: reza rezaei ١٨ دي ٩٧ - بازدید: ۴٠ - ارسال: ١ - پاسخ: ٠

وام مسکن 160 میلیون تومانی
به گزارش مشرق، با توجه به تغییرات قیمت مسکن طی ماه‌های اخیر شاید خرید خانه با کمک وام کمی عجیب به نظر برسد، اما هنوز هم می‌توان این رویا را به واقعیت تبدیل کرد. تسهیلات بانک مسکن درصد سود پایینی دارند و اقساط ماهیانه آن نسبت به مدت زمان بازپرداخت تا حدی است که بیشتر افراد جامعه از عهده پرداخت آن برمی‌آیند.در صورتی‌که ازدواج کرده و ساکن تهران هستید. می‌توانید تا سقف ۱۶۰ میلیون تومان وام مسکن دریافت کنید که با بیشینه سود ۱۷ درصد (ماهیانه حدود ۸۷۰ هزار تومان برای هر نفر) و بازپرداخت ۱۲ ساله کمک خوب

توسط: reza rezaei ١٨ دي ٩٧ - بازدید: ٣۶ - ارسال: ١ - پاسخ: ٠

چراغ سبز به تومان
​​​​​ رئیس کل بانک مرکزی روز گذشته از حذف صفرها از پول ملی خبر داد. عبدالناصر همتی گفت که می‌خواهیم صفرها را از پول ملی حذف کنیم؛ اقدامی که به باور کارشناسان اقتصادی برای کنترل روانی نرخ تورم ضروری است.

توسط: reza rezaei ١٨ دي ٩٧ - بازدید: ٣١ - ارسال: ٠ - پاسخ: ٠

تصمیم‌گیری درباره افزایش حقوق شاغلان
برآوردها نشان می دهد که در سال ۱۳۹۷ به صورت ماهانه حداقل ۱۴۵ هزار میلیارد ریال به پرداخت حقوق و دستمزد شاغلین و مستمری بازنشستگان اختصاص می یابد. چنانچه هزینه های مربوط به این بخش که معمولا آن را تحت عنوان هزینه های غیر قابل اجتناب دسته بندی می کنند برای سال آینده ۲۰ درصد افزایش یابد، این رقم بالغ بر ۲۱۰۰ هزار میلیارد ریال خواهد شد.مرکز پژوهش‌های مجلس در تحلیلی پیرامون تصمیم گیری درباره میزان افزایش حقوق سال ۹۸ عنوان کرد: دولت از طریق برخی اقدامات مانند حذف پرداختی‌های غیرمتعارف می‌تواند در راست

توسط: reza rezaei ١٨ دي ٩٧ - بازدید: ٣٠ - ارسال: ٠ - پاسخ: ٠

وقوع برف و کولاک در 1 استان کشور
به گزارش افکارنیوز، مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات در ارتباط با وقوع برف و کولاک در کشور اظهار داشت:11 استان مازندران، مرکزی، کهگیلویه‌و بویراحمد، کردستان، کرمانشاه، قزوین، زنجان، چهارمحال‌بختیاری، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی طی 48 ساعت گذشته متاثر از برف و کولاک شده است.وی بیان داشت: بیش از هزار و 260 نفر در 29 محور کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر امدادرسانی شده و تعدادی نیز اسکان اضطراری یافتند.

توسط: reza rezaei ١٨ دي ٩٧ - بازدید: ٣۶ - ارسال: ٠ - پاسخ: ٠

قیـمت دلار و سیـر نزولی
وزیر اقتصاد ایران در خصوص نرخ ارز در حاشیه نشست کمیسیون اقتصادی مجلس توضیح داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، وزیر اقتصاد ایران در حاشیه نشست کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: عوامل بنیادین در تعیین نرخ ارز همگی حاکی از سیر نزولی آن است.
دژپسند وزیر اقتصاد ایران خاطر نشان کرد که دخالت بانک مرکزی در بازار سوم تعیین‌کننده نیست و ادامه داد: با اجرای سیاست‌های طراحی‌شده، تقاضا برای ارز کنترل شده است.
وی تاکید کرد: نظام ارزی در برنامه ششم، نظام ارزی شناور مدیریت‌شده است. در این نظام

سایر گروه های اورداپ
پرطرفدارترین صفحات