اورداپ > ایران صفحات: ۴١٩۴، ارسال: ٢٣٧۴٢، پاسخ: ١٩١۶٩

ایران شناسی و معرفی جاذبه های گردشگری کشورمان. سفر، توریسم و معرفی آداب و سنن ریشه دار اقوام همچنین مراسمات کهن. پارک ها، رودخانه ها، غارها و جاذبه های طبیعی مناطق مختلف ایران.

توسط: پینار ١١ فروردين ٠٠ - بازدید: ١۵۴ - ارسال: ۴ - پاسخ: ٣

 # چالش سفر
سلام
- آیا در نوروز 1400 به سفر رفته اید؟
- آیا وضعیت قرمز، نارنجی و ... را در شهرهای استان ها مدنظر داشته اید؟

موفق باشید
11 فروردین 99

توسط: کوزت ٢۶ بهمن ٩٩ - بازدید: ٩۵ - ارسال: ٠ - پاسخ: ٠

 شايعه ناشيانه با جعل نامه سري وزارت بهداشت به رهبرقسمت چهارم
منوتو، ايران اينترنشنال و مابقي مزدور رسانه‌ها روبه‌رو شديد که در آن‌ها ادعا شده بود که ميليون‌ها ايراني بر اثر تزريق واکسن روسي جان باخته‌اند، نبايد تعجب کنيد! رسانه‌هاي زرد مورد حمايت انگليس و رژيم سعودي، اين بار قرار است موفقيت‌هاي سيستم بهداشت و درمان ايران و رعايت اصول بهداشتي توسط مردم را با دروغ‌هاي بزرگ زير سؤال ببرند. دروغ‌هاي بزرگي که اين نامه جعلي شروعي براي آن‌ها بود و با جيغ‌هاي بنفش امثال سحر زکريا تکميل خواهد شد.

توسط: کوزت ٢۶ بهمن ٩٩ - بازدید: ٩۴ - ارسال: ٠ - پاسخ: ٠

 شايعه ناشيانه با جعل نامه سري وزارت بهداشت به رهبرقسمت سوم
هدف اصلي بدخواهان از انتشار اين نامه جعلي اين است که به مردم القا کنند که خود مقام معظم رهبري و همراهانشان از واکسن آمريکايي استفاده مي‌کنند و براي واکسينه کردن مردم از واکسن به‌اصطلاح نامرغوب روسي بهره برده‌اند! بدخواهان با اين کار به‌نوعي سعي دارند انتقام ممنوعيت ورود واکسن پرخطر فايزر را از رهبر بگير ن.

با بررسي شواهد مي‌توان چنين برداشت کرد که در روزهاي آينده بايد منتظر جوسازي گسترده رسانه‌ها در خصوص واکسيناسيون در ايران باشيم. اگر فردا روزي با خبري در بي‌بي‌سي، منوتو، ايران اينترنشنال و ما

توسط: کوزت ٢۶ بهمن ٩٩ - بازدید: ٩٣ - ارسال: ٠ - پاسخ: ٠

 شايعه ناشيانه با جعل نامه سري وزارت بهداشت به رهبر!.قسمت دوم
اين نامه سراسر جعلي است. ظاهراً جاعل قبل از سال 57 در کشور بوده و از فرم نامه‌نگاري‌ها هيچ اطلاعي ندارد. به فرم سربرگ که اصلاً متعلق به وزارت بهداشت نيست کاري نداريم، شماره نامه پايين صفحه ‌هم هيچ، عنوان و امضا هم هيچ. بکلي سري آخه؟! نامه‌هاي ساواک رو کپي کرديد؟

جداي از جعلي بودن اين نامه، بايد بررسي کرد که اين جوسازي به چه منظوري صورت گرفته است؟ ورود ويروس کرونا به کشور، خوراک رسانه‌اي مزدور خبرنگاران وابسته به بيگانه را فراهم کرد. به‌نحوي‌که رسانه‌هاي معاند به‌محض مشاهده اولين بيمار کرونايي د

توسط: کوزت ٢۶ بهمن ٩٩ - بازدید: ٩١ - ارسال: ٠ - پاسخ: ٠

 شايعه ناشيانه با جعل نامه سري وزارت بهداشت به رهبر!1
اخيراً نامه‌اي عجيب در فضاي رسانه‌اي کشور منتشر شده و در توضيح آن ادعا شده است که اين نامه سري وزارت بهداشت به مقام معظم رهبري در خصوص واکسن کرونا است!

در متن اين نامه جعلي اشاره شده است که يک محموله واکسن فايزر آمريکايي توسط وزارت بهداشت به مقصد بيت رهبري ارسال شده است تا رهبر انقلاب و بقيه همراهان ايشان از آناستفاده کنند.

جعل اين نامه به حدي ناشيانه بوده است که بسياري از کاربران در فضاي مجازي به تمسخر آن پرداخته‌اند. علي‌رضا وهاب‌زاده مشاور وزير بهداشت در واکنش به اين نامه جعلي در توييتر نوش

توسط: کوزت ٢۶ بهمن ٩٩ - بازدید: ٩٠ - ارسال: ٠ - پاسخ: ٠

 خط مستقيم فائزه با بي بي سي
فائزه هاشمي، مهم‌ترين فرزند اکبر هاشمي رفسنجاني در يک فايل صوتي که اتفاقي به دست بي بي سي فارسي رسيده، با شکايت از اينکه سهم خود و خانواده‌اش از سفره انقلاب "کم" بوده، اظهار مي‌کند که به عنوان يک ايراني، دوست داشته ترامپ راي بياورد اما اگر آمريکايي بود به بايدن راي مي‌داد، چرا که ترامپ فشار بيشتري به ايران، و بايدن فشار‌ کمتري به آمريکا وارد مي‌کند. او در ادامه به مرگ پدر اشاره و از آن انتقاد مي‌کند اما به نحوه مرگ و اينکه اصلا پدرش در استخر فرح، چه کاري انجام مي‌داده، اشاره‌اي نمي‌کند

توسط: کوزت ٢۶ بهمن ٩٩ - بازدید: ٩١ - ارسال: ٠ - پاسخ: ٠

 گزارش کامل از جزئيات ترور شهيد فخري‌زاده توسط روزنامه يهودي
بلافاصله پس از ترور ناجوانمردانه شهيد محسن فخري زاده در حوالي تهران، انگشت اتهام بسياري از رسانه ها به سمت رژيم صهيونيستي و سرويس جاسوسي موساد نشانه رفت. حال خبرگزاري رويترز به نقل از هفته‌نامه‌اي يهودي به نام «جوييش کرونيکل» که در لندن انگليس به چاپ مي‌رسد، جزئيات کاملي از اين ترور را براي اولين بار منتشر کرده است. اين هفته نامه اشاره کرده است که اين اطلاعات از منابعي ناشناس کسب شده‌اند.

در اين گزارش آمده است که يک تيربار يک تني پيشرفته متعلق به نهادهاي امنيتي رژيم صهيونيستي، عامل مستقيم تيران

توسط: کوزت ٢۶ بهمن ٩٩ - بازدید: ٩۴ - ارسال: ٠ - پاسخ: ٠

 اظهارات عجيب وزير اطلاعات حسن روحاني !
سيد محمود علوي، وزير اطلاعات حسن روحاني،20 بهمن 99 در برنامه گفتگوي ويژه خبري ، براي اولين بار به طور تلويحي غرب و ايالات متحده را تهديد کرد که "در صورت تداوم فشار تحريمي ، ممکن است ايران به سمت سلاح اتمي هل داده شود" .

محمود علوي در واکنش به وضعيت پرونده هسته‌اي ايران، در اظهاراتي شتاب‌زده و غيرقابل‌دفاع مي‌گويد: «مقام معظم رهبري در فتوايشان فرمودند که توليد سلاح هسته‌اي حرام و خلاف شرع است و جمهوري اسلامي سراغ آن نمي‌رود اما اگر گربه‌اي را گوشه‌اي گير بياندازند ممکن است رفتارش با گر

توسط: کوزت ٢٢ بهمن ٩٩ - بازدید: ١٠٠ - ارسال: ٠ - پاسخ: ٠

 طرح شفافیت آرا نیامده متوقف شد
نمايندگاني که سال قبل با تمسک به وعده شفافيت راهي مجلس شدند، با قرار گرفتن در بطن ماجرا تازه متوجه شدند مسئله آن‌چنان هم که در شعار گفته مي‌شد، ساده نيست. انبوه ملاحظات سياسي و فردي به سمتشان هجوم آورد و يکي يکي پا پس کشيدند. تا جايي که طرحي با 177 امضا در صحن علني 153 راي آورد. يعني در بهترين حالت 24 نماينده پشيمان شدند، اگر نخواهيم بگوييم از عدم شفافيت و محرمانگي آرا استفاده کرده و مزورانه رفتار کردند.

و ما اگر تنها نتيجه حاصل از همين راي‌گيري را ملاک خود قرار دهيم، خواهيم دانست تا چه اندازه

توسط: کوزت ٢٢ بهمن ٩٩ - بازدید: ١٠۴ - ارسال: ٠ - پاسخ: ٠

 جيغ بنفش سلبريتي ها براي تحق برنامه هاي بايدن!
آمريکا در چهار سال رياست جمهوري ترامپ، تمام تخم مرغ هايش را در سبد فشارحداکثري عليه ايران چيد. اما فشار حداکثري ترامپ نه تنها نتوانست ايران را وادار به پذيرش مذاکرات همه جانبه با محوريت مسائل موشکي و منطقه اي بکند، بلکه ايران مجددا غني سازي اورانيوم خود را آغاز کرده است و به گفته انديشکده هاي مهم غربي، ايران تنها 6 ماه ديگر تا توليد مواد اوليه مورد نياز براي ساخت بمب اتم فاصله دارد (البته ايران هيچ گاه به دنبال ساخت سلاح کشتار جمعي نبوده و نيست)
از اين رو مي توان گفت فشار حداکثري ترامپ به هيچ عن

سایر گروه های اورداپ
پرطرفدارترین صفحات