اینترنت رسانه و ابزاری بسیار قدرتمند و مفید است اما با وجود ارسال کنندگان هرزنامه (Spam)، هکرها و سایر افرادی که از باز بودن این محیط ، از اطلاعات شخصی کاربران سوء استفاده می کنند، لازم است نسبت به رعایت حریم خصوصی خود، مطمئن باشید. ما به همین منظور قصد داریم با شفاف سازی بیشتر در این زمینه، اطمینان دهیم که تمام تلاش خود را جهت حفظ امنیت اطلاعات شما به کار می بریم.

مدیریت وب سایت اورداپ متعهد میشود حریم خصوصی اعضا را محترم شمرده و از آن محافظت نماید
زمانیکه شما از سایت ما بازدید می کنید، سرور ما اطلاعات ابتدائی را در مورد شما که شامل: دامنه، ISP، زمان دسترسی شما به سایت ما و صفحاتی را که شما در سایت ما بازدید نموده اید می شود، جمع آوری می کند که اینها اطلاعات شخصی شما نیستند و فقط به منظور جلوگیری از تقلب یا سوء استفاده از سیستم مورد نیاز می باشند.

ما میتوانیم همزمان از کوکی ها هم استفاده کنیم که اینها بخشهای کوچک اطلاعات هستند که هر وب سایتی می تواند در یک فایل مشخص در کامپیوتر شما نگه دارد. کوکی ها این فرصت را به وب سایت می دهند تا با شما به صورت کاملا شخصی در ارتباط باشد. با جمع آوری و بازخوانی اطلاعات در مورد شما، وب سایت می تواند عملکرد خود را در راستای نیازها، علاقه مندی ها و مواردی که مطلوب شما نیستند، تغییر دهد. بسیاری از مرورگرهای وب (Web Browser) به شما امکان کنترل استفاده از کوکی ها را می دهند. لطفاً برای دستورالعمل این کارکرد به مرورگر مخصوص خود مراجعه نمائید. چنانچه کوکی ها را غیر فعال نموده اید، بخاطر داشته باشید که قادر به استفاده کامل از امکانات شخصی سازی سایت نخواهید بود و امکان دارد که برخی از اجزاء سایت به درستی کار نکنند یا با سرعت پایین تری عمل نمایند.

چت خصوصی: چت خصوصی بازدیدکنندگان اورداپ دات کام آرشیو و ذخیره نمیشود.
مدیریت اورداپ با توجه به تأکید در قسمت قوانین سایت مبنی بر ممنوع بودن رد و بدل شماره تلفن، در صورت سوء استفاده برخی از افراد از اعتماد شما، مسئولیتی در این زمینه نخواهد پذیرفت.

چت عمومی: تمامی فعالیت های بازدیدکنندگان اورداپ در قسمت های عمومی سایت، ذخیره و لاگ میشود.

میهمانان: اورداپ دات کام طوری طراحی شده که بازدیدکنندگان برای استفاده از حداقل امکانات سایت، نیازی به معرفی خود نداشته باشند

اعضا: مدیریت اورداپ متعهد میشود که اطلاعات شما در هنگام ثبت نام، مانند کلمه رمز و ایمیل شما محفوظ خواهد ماند.
این مورد شامل کسانی که به دلیل اعتماد، کلمه عبور خود را در اختیار دیگران قرار میدهد نمیشود.
نامه های خصوصی کاربران کد شده میباشند و حتی مدیر سرور نیز قادر به خواندن آن نیست. تنها کلید رمز گشای آن Password یا همان کلمه عبور شماست.

سامانه پیامک اورداپ سیستمی اجباری برای کاربران نیست. فقط یک راه برای جلوگیری از کاربران تکراری است. همچنین راهیست برای جلوگیری از سوء استفاده بعضی کاربران متخلف. پس از ثبت شماره شما، فقط 4 رقم آخر شما درقسمت مربوطه درج میشود و کلیه خدمات ارسال پیامک بر عهده اپراتور مخابرات میباشد.
شما اجباری برای استفاده از این قسمت ندارید.