اورداپ > دنیای فناوری صفحات: ۶۴۶٣، ارسال: ٣۴٣٢٣، پاسخ: ٢٨٢٣٢

ترفندها و بازی های رایانه ای، سخت افزار، نرم افزار، امنیت در اینرنت، مسائل مربوط به سامانه های دیجیتال. صنعت اتومبیل و...

توسط: ♥*امیرتتلو*♥ ٢١ آبان ٠١ - بازدید: ١٩ - ارسال: ٠ - پاسخ: ٠

موارد منع مصرف ژلوفن
مصرف داروی ژلوفن در مواردی منع مصرف دارد که نداشتن آگاهی در این خصوص می تواند باعث بروز مشکلاتی شود.

- افراد مبتلا به آسم نباید از ژلوفن استفاده کنند.

- مبتلایان به فشار خون نیز نمی توانند از ژلوفن استفاده کنند چرا که حجم خونشان بالا می‌رود.

- افراد مبتلا به ناراحتی های خونی مثل هموفیلی و افرادی که مشکلات انعقادی دارند نیز باید از خوردن داروی ژلوفن پرهیز کنند.

- این دارو بر روی معده اثر می گذارد بنابراین اگر افرادی مبتلا به زخم معده باشند و یا کولیت داشته باشند نیز ژلوفن برایشان مضر است

توسط: ♥*امیرتتلو*♥ ١٨ آبان ٠١ - بازدید: ٨ - ارسال: ٠ - پاسخ: ٠

دردکلیه
کلیه درد ممکن است ناشی از بیماری‌ها، اختلالات یا مشکلات مجرای ادرار باشد، از جمله:

هیدرونفروز (بزرگ شدن حالب، لوله‌هایی که مثانه را تخلیه می‌کنند)
سرطان کلیه یا تومور
بیماری کلیه پلی‌کیستیک
عفونت های استرپتوکوکی مانند گلودرد استرپتوکوکی و زرد زخم
عفونت کلیه
سنگ کلیه

توسط: ♥*امیرتتلو*♥ ١٨ آبان ٠١ - بازدید: ۶٧ - ارسال: ۵ - پاسخ: ١۶

 8راه ساده برای ارتباط با خدا و آرامش
1. حین انجام کارهای روزمره ذکر خدا را بگویید.
2. هر روز دقایقی را به داشته‌هایتان بیاندیشید و خدا را شکر کنید.
3. از خدا برای انجام کارهایی که برای انجامشان بی‌علاقه هستید صبوری بخواهید.
4. از خدا برای همه آشنایانتان چیزهای خوب بخواهید.
5. برای اصلاح روابطتان با دیگران از خدا کمک بخواهید.
6. هنگام گپ و گفت با دوستان و آشنایانتان به یاد خدا باشید و از او تشکر کنید.
7. اگر در گذشته اتفاق بدی برایتان افتاده است از این‌که توانسته‌اید آن را پشت سر بگذارید و خدا شما را تنها نگذاشته است سپاسگزار باشید.

توسط: ♥*امیرتتلو*♥ ١۶ آبان ٠١ - بازدید: ۵ - ارسال: ٠ - پاسخ: ٠

باید و نباید کاربردی در فضای مجازی
1- هر عکس، فیلم و خبری را برای عزیزان‌مان فوروارد نکنیم. به ویژه تصاویری که حاوی صحنه‌های تلخ و دلهره‌آور است. دلیلی ندارد چیزی که حال ما را بد می‌کند را برای کسی بفرستیم که برایمان اهمیت دارد و حال او را هم بد کنیم.

2- به منبع ارسال پیام دقت کنیم و از خودمان بپرسیم چرا و به چه هدفی این محتوا تولید شده است؟ حقیقت دارد یا یک شایعه و دروغ است؟ وقتی یک خبر دروغ را بازنشر می‌کنیم ما هم بخشی از چرخه دروغ می‌شویم. اگر به راستی از دروغ بدمان می‌آید، آن را بازتولید نکنیم.

توسط: ♥*امیرتتلو*♥ ١۶ آبان ٠١ - بازدید: ۴ - ارسال: ٠ - پاسخ: ٠

عبدالمالک ریگی
عبدالمجید ریگی (۱۳۵۸ – ۳۰ خرداد ۱۳۸۹) مشهور به عبدالمالک ریگی،[۲] رهبر پیشین گروه تروریستی جندالله بود که علیه نظام جمهوری اسلامی ایران فعالیت مسلحانه می‌کرد. گروه وی از سوی جمهوری اسلامی ایران، دولت پاکستان و ایالات متحده آمریکا[۳] به عنوان «یک گروه تروریستی» شناخته شده و متهم به «قاچاق مواد مخدر، آدم‌ربایی و ترور شمار زیادی از مردم عادی و نظامیان ایرانی به ویژه اعضای سپاه پاسداران» بود.[۴] ریگی در اسفند ۱۳۸۸ توسط وزارت اطلاعات ایران دستگیر شد و پس از آن گروه جندالله، محمدظاهر بلوچ را به عنوان

توسط: ♥*امیرتتلو*♥ ١۶ آبان ٠١ - بازدید: ۵ - ارسال: ٠ - پاسخ: ٠

گروهک طالبان
طالبان گفته‌اند هدفشان اعاده صلح و امنیت به افغانستان، از جمله خروج سربازان غربی، و اعمال نسخه‌شان از شریعت است، که زمانی قدرت داشت.[۴۷][۴۸][۴۹] طالبان در سطح بین‌الملل به دلیل کشتار مردم غیرنظامی افغان، تروریسم، تفسیر و اجرای شدید و خشن آن‌ها از احکام اسلام که منجر به برخورد وحشیانه با بسیاری از افغان‌ها شده، محکوم شده‌اند.

توسط: ♥*امیرتتلو*♥ ١۶ آبان ٠١ - بازدید: ٧ - ارسال: ٠ - پاسخ: ٠

گروهک داعش
ین گروه از ژوئیهٔ ۲۰۱۴ ادعای خلافت جهانی کرد و خود را حکومت اسلامی (به عربی: الدولة الاسلامیة) نامید. همچنین زمانی بخش‌های بزرگی از شمال عراق و شرق سوریه را با جمعیت‌های ۲٫۸ و ۸ میلیون نفر و بخش‌های کوچکی را در لیبی، نیجریه و افغانستان به تصرف خود درآورده بود.

این گروه به رهبری ابوبکر البغدادی از مجاهدین سلفی جداشده از شبکهٔ القاعده تأسیس شده و با دولت‌های عراق، سوریه و دیگر گروه‌های شورشی مخالف دولت سوریه وارد جنگ شده‌است. داعش یکی از تندروترین گروه‌های اسلام‌گرا در خاورمیانه بود.[۸۰] این گروه

توسط: ♥*امیرتتلو*♥ ١۶ آبان ٠١ - بازدید: ٢١ - ارسال: ١ - پاسخ: ١

قطرثروتمندترین کشورجهان
در سالیان گذشته کشور قطر بیشتر بخاطر وجود مروارید در دریاهای خود مورد توجه قرار داشت. این کشور سال‌های متمادی تنها یک خاستگاه بزرگ برای صید و تجارت مروارید به شمار می‌رفت. اما با کشف و استخراج نفت در قطر این سرزمین به یکی از ثروتمندترین کشورهای منطقه و جهان تبدیل شد. اما نا گفته نماند سال‌های زیادی این کشور تحت حمایت بریتانیا بود. تمام امتیازات فروش و استخراج نفت آن به بریتانیایی‌ها تعلق داشت تا اینکه در سال 1۹۷۱ میلادی قطر به استقلال رسید.

درباری حکومت این کشور باید بگوییم که این کشور اسلامی

توسط: ♥*امیرتتلو*♥ ١۶ آبان ٠١ - بازدید: ٧ - ارسال: ٠ - پاسخ: ٠

قطر عربی
قَطَر (عربی: قطر تلفظ بومی محلی: [ˈɡɪtˤɑr])،[۱۰][۱۱] با نام رسمی دولت قطر، کشوری در غرب آسیا است که در شمال شرقی شبه‌جزیرهٔ عربستان قرار دارد و تنها با عربستان سعودی مرز زمینی مشترک دارد و توسط خلیج فارس احاطه شده‌است. پایتخت این کشور دوحه است که بیش از ۸۰ درصد جمعیت کشور را در خود جای داده‌است.

در اوایل سال ۲۰۱۷، کل جمعیت قطر ۲٫۶ میلیون نفر بود: ۳۱۳٫۰۰۰ تن شهروند قطری و ۲٫۳ میلیون نفر مهاجر.[۱۲] از نظر درآمد سرانه، چهارمین کشور قدرتمند بر پایهٔ سرانهٔ تولید ناخالص داخلی،[۱۳] و ششمین کشور بر پا

توسط: ♥*امیرتتلو*♥ ١۶ آبان ٠١ - بازدید: ۴ - ارسال: ٠ - پاسخ: ٠

متن مثبت و آرامش بخش


برای اینکه حالت خوب باشه
روز را با داشته هایت شروع کن
و به نداشته هایت بگو :
به زودی می بینمتون

سایر گروه های اورداپ
پرطرفدارترین صفحات