شهادت آب+عکس

يك محقق ژاپني با انتشار يافته‌هاي تحقيقات خود مدعي شد كه مولكول‌هاي آب نسبت به مفاهيم انساني تأثيرپذيرند.نظريه اين محقق ژاپني كه تاكنون از سوي مؤسسات علمي فيزيكي و زيست‌شناسي مورد تأييد قرار گرفته است، مبتني بر بررسي نمونه‌هاي فراواني از كريستال‌هاي منجمدشده آب و مقايسه آن با يكديگر است.

اين دانشمند ژاپني كه فارغ‌التحصيل دانشگاه يوكوهاماست، تحقيقاتي مربوط به كريستاليزه شدن آب را در انجام مي‌دهد.
آب، پيام مهمي براي ما دارد. آب به ما مي‌گويد كه نگاه عميق‌تري به خودمان بيندازيم. زماني كه با آيينه آب به تماشاي خود مي‌نشينيم، اين پيام به طور شگفت‌آوري خود را شفاف و درخشان مي‌كند. مي‌دانيم كه زندگي بشر مستقيما به كيفيت آبي كه در اطراف ما يا درون بدن ماست، روي آورده است. تصاوير و اطلاعات ارائه‌شده در اين مقاله،‌ بازتابي از فعاليت «ماسارو ايموتو»، محقق خلاق و روياپرداز ژاپني است. «ايموتو» كتابي با نام «پيغام آب» منتشر كرده كه برگرفته از يافته‌هاي تحقيقات جهاني وي است. اگر شما نسبت به تأثيرپذيري افكارتان از وقايع درون يا پيرامونتان شك و ترديد داريد، اطلاعات و عكس‌هايي كه در اينجا آورده شده را ببيند. اين تصاوير مستقيما بر اساس نتايج به دست آمده در كتاب انتشاريافته «ايموتو» است، مطمئنا در فكر و ذهن شما دگرگوني پديد مي‌آورد و عقايد شما را عميقا تغيير خواهد داد.
آب، ماده‌اي بسيار سازگار است، به گونه‌اي شكل فيزيكي آب به آساني با محيطي كه در آن هست، انطباق پيدا مي‌كند و نه تنها از نظر فيزيكي تغيير مي‌كند، بلكه شكل مولكولي آن نيز تغيير مي‌يابد. انرژي يا ارتعاشات محيط، شكل مولكولي آب را تغيير مي‌دهد. از اين جنبه، نه تنها آب توانايي آن را دارد كه از حيث ديداري، محيط خود را منعكس كند، بلكه از حيث مولكولي هم در انعكاس محيط اطراف خود عمل مي‌كند.
«ايموتو»، تغييرات مولكولي آب را به وسيله تكنيك‌هاي عكسبرداري و مشاهده ميكروسكوپي به صورت سند و مدرك درآورده است.
عکسارو تو همین صفحه میتونین ببینین گوشه سمت چپ

فقط کامنت    

چت کردن با admin
admin از مرکزی ٢٣ شهريور ٩٧
شهادت آب عکس
يک محقق ژاپني با انتشار يافته‌هاي تحقيقات خود مدعي شد که مولکول‌هاي آب نسبت به مفاهيم انساني تأثيرپذيرند.نظريه اين محقق ژاپني که تاکنون از سوي مؤسسات علمي فيزيکي و زيست‌شناسي مورد تأييد قرار گرفته است، مبتني بر بررسي نمونه‌هاي فراواني از کريستال‌هاي منجمدشده آب و مقايسه آن با يکديگر است.

اين دانشمند ژاپني که فارغ‌التحصيل دانشگاه يوکوهاماست، تحقيقاتي مربوط به کريستاليزه شدن آب را در انجام مي‌دهد.
آب، پيام مهمي براي ما دارد. آب به ما مي‌گويد که نگاه عميق‌تري به خودمان بيندازيم. زماني که با آيينه آب به تماشاي خود مي‌نشينيم، اين پيام به طور شگفت‌آوري خود را شفاف و درخشان مي‌کند. مي‌دانيم که زندگي بشر مستقيما به کيفيت آبي که در اطراف ما يا درون بدن ماست، روي آورده است. تصاوير و اطلاعات ارائه‌شده در اين مقاله،‌ بازتابي از فعاليت «ماسارو ايموتو»، محقق خلاق و روياپرداز ژاپني است. «ايموتو» کتابي با نام «پيغام آب» منتشر کرده که برگرفته از يافته‌هاي تحقيقات جهاني وي است. اگر شما نسبت به تأثيرپذيري افکارتان از وقايع درون يا پيرامونتان شک و ترديد داريد، اطلاعات و عکس‌هايي که در اينجا آورده شده را ببيند. اين تصاوير مستقيما بر اساس نتايج به دست آمده در کتاب انتشاريافته «ايموتو» است، مطمئنا در فکر و ذهن شما دگرگوني پديد مي‌آورد و عقايد شما را عميقا تغيير خواهد داد.
آب، ماده‌اي بسيار سازگار است، به گونه‌اي شکل فيزيکي آب به آساني با محيطي که در آن هست، انطباق پيدا مي‌کند و نه تنها از نظر فيزيکي تغيير مي‌کند، بلکه شکل مولکولي آن نيز تغيير مي‌يابد. انرژي يا ارتعاشات محيط، شکل مولکولي آب را تغيير مي‌دهد. از اين جنبه، نه تنها آب توانايي آن را دارد که از حيث ديداري، محيط خود را منعکس کند، بلکه از حيث مولکولي هم در انعکاس محيط اطراف خود عمل مي‌کند.
«ايموتو»، تغييرات مولکولي آب را به وسيله تکنيک‌هاي عکسبرداري و مشاهده ميکروسکوپي به صورت سند و مدرک درآورده است.
عکسارو تو همین صفحه میتونین ببینین گوشه سمت چپ
وبمستر
ایجاد کننده

سرعت صدا متغیر است . صدا در هوا با سرعت 344 متر بر ثانیه حرکت می کتند . سرعت ان در آب بیشتر است زیرا ارتعاشها در آب راحت تر منتقل می شوند.

ضرب المثل

لب بود که دندان آمد ( سا بقه ما دراین کار از شما بیشتر است )

مسابقه
برای شرکت در مسابقه، شماره شما باید در سیستم ثبت شود

سوال شماره 35724 تأیید کننده: *وحید*
نرم افزار یک ......... است.
(1) نرم افزار یک رابط کاربری است
(2) نرم افزاریک کامپایلر است
(3) نرم افزار یک محصول است
(4) همه موارد
پاسخ صحیح را به صورت
شماره سوال:پاسخ صحیح
به شماره 5000 2853 080 909 پیامک کنید.
مثال: از چپ به راست بخوانید 35724:1
هر روز یک نفر از کسانی که پاسخ صحیح داده باشند به قید قرعه، عضو ویژه اورداپ خواهند شد.
در صورت ویژه بودن امتیاز آن به شما اضافه خواهد شد.

صفحات ایجاد شده توسط اعضا