دریاچه مرزی کانادا-Canadian Border Lake

ایا تاکنون نام دریاچه مرزی کانادا را شنیده اید ؟
دریاچه مرزی کاندا با کدام کشور مرز مشترک دارد ؟
معرفی دریاچه مرزی کانادا
Canadian Border Lake
US Canadian Border Crossings
The Basics
گذرگاه های مرزی کانادا و آمریکا
اصول اولیه

مجله علمی اورداپ

میشه گفت یه مقاله یا یک تحقیق جامع در مورد دریاچه مرزی کانادا
که برای کاربران عزیز گرداوری شده
دریاچه مرزی کانادا و آمریکا
اشنایی

اگر می خواهید واقعا لذت بردن از همه آنچه که دریاچه های بزرگ برای ارائه، آمریکا گذرگاه های مرزی کانادا اجتناب ناپذیر است. اطلاعات زیر به طور کلی، صرف نظر از این که آیا شما در کانادا و یا آمریکا، ترک یا بازگشت به کشور خود.

هر دو کشور حفظ نظارت فعال بر روی دریاچه های بزرگ. در واقع، این یک موضوع مرکزی در یک کنفرانس امنیتی دریایی اخیر که من در تورنتو، ON برگزار شد. من اظهارات در انجمن قایقرانی که در غیر این صورت پیشنهاد کرده اند اما عقل سلیم می گوید که هر کشور است که به استفاده از تمام روش های ممکن برای حفاظت از مرزهای خود. و این قطعا به مرز آمریکا کانادا اعمال می شود.
چکیده
یک مرکز عملیات امنیت دریایی وجود دارد، است که مشترک کانادا وجود دارد - برنامه آمریکا Shiprider، به موجب آن گشت زنی در دادگاه هر کشور به مأموران اجرای قانون از کشورهای دیگر در هیئت مدیره از بین بردن مشکلات حوزه قضایی، و غیره در تمام موارد، درمان آن به طور جدی، باید کاغذ مناسب خود را در دست و آماده به خواسته می شود به تولید آن زمانی که مورد نیاز است.
فرود آمدن

شما 'فرود آمد در کانادا زمانی که شما وارد آبهای سرزمینی کانادا. شما در نظر گرفته نمی فرود آمد اگر شما "در حمل و نقل"، به عنوان اقدام به طور مستقیم از 1 نقطه خارج از کانادا به نقطه دیگر در خارج از کانادا به طور مداوم، عبور بی وقفه و بدون تاخیر و یا متوقف کردن اور تعریف شده است. شما 'فرود آمد در کانادا اگر شما بافی در داخل و خارج از آب های کانادا، به عنوان مثال اگر در ماهیگیری تفریحی مشغول اند.

شما 'فرود آمد، در ایالات متحده که رگ خود را برای اولین بار می آید به استراحت در آبهای ایالات متحده، چه در لنگر، در یک حوض یا به ساحل.
دلایل ومستندات
بسیار مهم است که شما را حمل مدارک شناسایی برای هر فرد در هیئت مدیره. بدون آنها، شما قادر نخواهد بود برای ورود به کشور. این است که در جزئیات آن در صفحات بعد مورد بحث)

همچنین مهم است که برای حمل مالکیت و بیمه مستندات از کشتی خود را.

اگر شما از داروهای تجویزی در کیت پزشکی شما، مطمئن شوید که شما نسخه از نسخه به آنها مطابقت.
مجله علمی اورداپ
این اسناد می توانند در مورد ضد آب برای بازرسی بنا به درخواست انجام شده، در دسترس است. به عنوان استاد، شما مسئول این کار هستند. به عنوان یک پدر و مادر، شما به احتمال زیاد باید آن را تمام سازماندهی برای خانواده خود را خودتان به هر حال. با این حال، اگر شما مهمان در هیئت مدیره و برنامه ریزی برای ورود به یک کشور دیگر، آن را تنها محتاطانه است که بخواهید به دیدن اسناد و مدارک هر فرد - من نفرت به بادبان در سراسر یکی از دریاچه های بزرگ تنها به پشت زیرا شخص مجبور نیست اسناد خود را. یا بدتر، شود تلاش چیزی را غیر قانونی و داشتن قایق من را ضبط کردند، متهم کرد. آن اتفاق نمی افتد و من شک گران خانه سوار تاکسی می تواند یک سفر ناراضی به عنوان شما تامل بر آنچه از دست داده اند.

موارد در هیئت مدیره

مطمئن شوید که چه شما در هیئت مدیره داشته باشد. مواد مصرفی عادی هیچ مشکل. با این حال، آداب و رسوم و مقامات مرزی در رابطه با قاچاق زنده و سالم در دریاچه های بزرگ است که هستند. با اشاره به کانادا هستند، ممنوعیت های خاص در آوردن سلاح گرم خاصی را به این کشور وجود دارد. هیچ چیز کم کردن سرعت ورود شما را به کانادا به عنوان آنجا که کشف که مهمان خود را یک توپ دست به پایین کیسه duffel او تضعیف شده است.
مجله علمی اورداپ
هر کشور با گزارش الزامات مورد نیاز برای مقادیر زیادی از ارز (10000 می توانید $ و $ 10،000 ایالات متحده). عدم اعلام مبلغ می تواند در مجازات از جمله تشنج از پول و احتمالا تشنج از قایق است. بهترین توصیه این است به آنچه شما نیاز دارید و نه بیشتر. استفاده از یک کارت بانکی به عنوان دستگاه های خودپرداز رایج است. لیست نظرات بندر نزدیکترین بانک و یا دستگاه های خودپرداز به بندر.

هر دو کشور قوانین سختگیرانه در مورد مواد مخدر غیر قانونی است. باز هم، به عنوان استاد، آن مسئولیت خود را به اطمینان حاصل شود که هر کس در هیئت مدیره در انطباق با قانون است. هیچ شانس در اینجا. من شخصا هیچ مشکلی صحبت کردن با یک مهمان مستقیم در مورد این و، اگر من هر گونه نگرانی در همه، پرسیدن برای دیدن کیت است. پس از همه، قایق من آن را در یک خط - و شما بیش از حد! که گفت، تشنج از قایق خود را در میان دست کم از مشکلات شما باشد اگر مواد مخدر در هیئت مدیره در بر داشت.
مجله علمی اورداپ
هدف از این اظهارات کلی است که فقط به شما در مورد برخی از مسائل دیگر درگیر فکر می کنم زمانی که شما شروع به برنامه ریزی یک ماجراجویی مرزی. گذرگاه های مرزی کانادا و آمریکا مشکل یا استرس زا نیست - اگر شما خود را آماده.
او دریاچه های بزرگ - برتر، Huron، میشیگان، انتاریو و ایری - را تشکیل می دهند بزرگترین بدن از آب تازه بر روی زمین، حسابداری برای یک پنجم از سطح آب شیرین در این سیاره در 6 کوادریلیون گالن. این منطقه از همه دریاچه های بزرگ 95،160 مایل مربع (246463 کیلومتر مربع) است.

دریاچه در مرز ایالات متحده و کانادا، لمس کردن انتاریو در کانادا و میشیگان، ویسکانسین، مینه سوتا، ایلینوی، ایندیانا، اوهایو، پنسیلوانیا و نیویورک در ایالات متحده است. حدود 34 میلیون نفر در ایالات متحده و کانادا در حوضه دریاچه های بزرگ زندگی می کنند. بیش از 3500 گونه از گیاهان و حیوانات ساکن حوضه دریاچه های بزرگ، از جمله گونه 170-PLUS از ماهی است.

امروز، دریاچه های بزرگ نقاط تفریحی محبوب برای قایقرانی، ماهیگیری و دیگر فعالیت های تفریحی و هنوز هم به عنوان یک حالت مهم حمل و نقل کالا خدمت می کنند، اما آنها همیشه در شکل فعلی خود نبوده است. درباره 14000 سال پیش، منطقه دریاچه های بزرگ با یک یخچال طبیعی که بیش از نیم مایل (1 کیلومتر) ضخامت پوشیده شده بود. به عنوان یخچال ذوب شده، آن را به آرامی به سمت کانادا نقل مکان کرد و پشت سر گذاشت یک سری از افسردگی بزرگ است که با آب پر شده است. این تشکیل شکل اولیه از دریاچه های بزرگ، و حدود 10،000 سال قبل دریاچه های بزرگ به شکل است که امروز آشنا گرفت.

مکیناک bridgePin آن مکیناک پل متصل بالا میشیگان و پایین شبه جزیره در تنگه بین دریاچه هرن و دریاچه میشیگان است.
اعتبار: lphoto | ShutterstockView تصویر در اندازه کامل
در حالی که این منطقه برای مدت زمان بسیار طولانی ساکنان شده بود قبل از کاشفان اروپایی وارد شدند، اتین ومجریان (حدود 1592-1632)، یک مرد پیش برای اکسپلورر فرانسوی ساموئل دو چاپلین (حدود 1567-1635)، عموما به عنوان اولین اروپایی به اعتبار کشف دریاچه های بزرگ. ومجریان اعتقاد بر این است در اطراف دریاچه هرن 1615 به رسیده اند، و در ادامه به کشف دریاچه انتاریو.
مجله علمی اورداپ
تعدادی از رودخانه ها و شاخه های فرعی اتصال دریاچه های بزرگ وجود دارد. تنگه مکیناک اتصال دریاچه میشیگان و دریاچه هرن، و چنین جریان مداوم آب بین این دو جسم که آنها را می توان به عنوان یکی دریاچه وجود دارد. دریاچه ایری و دریاچه انتاریو توسط رودخانه و ابشار نیاگارا رودخانه، از جمله آبشار نیاگارا متصل می شود. رودخانه سنت لارنس متصل دریاچه انتاریو به خلیج سنت لارنس، که منجر به اقیانوس اطلس.

دریاچه های بزرگ با بیش از 30،000 جزیره خال خال. در حالی که بسیاری از جزیره های کوچک و غیر قابل سکونت هستند، بزرگترین دریاچه هرن است جزیره Manitoulin (1068 مایل مربع یا 2766 کیلومتر مربع)، که آن هم بزرگترین جزیره در هر بدن داخلی آب در این سیاره است.

تعدادی از کشتی های غرق شده در دریاچه های بزرگ وجود داشته است، به عنوان طوفان و صخره می توانید ناوبری خائنانه است. آخرین و یکی از کشتی های غرق شده معروف ترین این بود که از اس اس ادموند فیتز جرالد، یک کشتی باری که در دریاچه سوپریور در طول یک طوفان در 10 نوامبر، 1975 غرق شد، کشتن خدمه 29.
مجله علمی اورداپ
حقایق سریع در مورد پنج دریاچه بزرگ:

دریاچه ایری: این نام از erielhonan، کلمه Iroquoian برای دم بلند، که شکل آن را توصیف مشتق شده بود. این چهارمین دریاچه های بزرگ است که در سطح (9910 مایل مربع / 25700 کیلومتر مربع است.) و کوچکترین حجم آب (116 مایل مکعب / 484 کیلومتر مکعب) اندازه گیری شد.

دریاچه هرن: نام برای Wyandot سرخپوستان، و یا Hurons ها، که there.Lake هرن است که دومین دریاچه بزرگ به مساحت زندگی می کردند (23،000 مایل مربع / 59600 کیلومتر مربع) و دارای طولانی ترین خط ساحلی (3827 مایل / 6157 کیلومتر)، مصرف به حساب جزایر بسیاری از آن.

نیاگارا FallsPin این نمایی از آبشار نیاگارا (آبشار نعل اسب) از سمت کانادا.
اعتبار: ناتالیا Pushchina | ShutterstockView تصویر در اندازه کامل
دریاچه میشیگان: این واقعا یک بدن بزرگ از آب، به عنوان نام از کلمه mishigami اوجیبوا هند مشتق شده است، به این معنی دریاچه بزرگ. با این حال، آن است که تنها بزرگترین سوم از دریاچه های بزرگ که توسط سطح آب (22،300 مایل مربع / 57800 کیلومتر مربع) اندازه گیری شد. این یک جریان آب غیر معمول است که در می رود تقریبا یک شکل کوچه بن بست، در حال حرکت به آرامی در یک الگوی دایره ای. همچنین این تنها دریاچه بزرگ در ایالات متحده واقع به طور کامل.

دریاچه انتاریو: انتاریو کلمه هرن برای دریاچه آب های درخشان است. این دریاچه کوچکترین از همه دریاچه های بزرگ است که در سطح اندازه گیری (7340 مایل مربع / 18960 کیلومتر مربع). در حالی که آن را در عرض و طول به دریاچه ایری مشابه است، آن است که بسیار عمیق تر و دارای حدود چهار برابر حجم آب (393 مایل مکعب / 1640 کیلومتر مکعب). واقع در زیر دریاچه ایری، دریاچه انتاریو است در پایه آبشار نیاگارا است.

دریاچه سوپریور: در 31،699 مایل مربع (82،100 کیلومتر مربع)، آن را بزرگترین در سطح و در حجم آب (2903 مایل مکعب / 12100 کیلومتر مکعب) است، بنابراین آن را که به نام دریاچه سوپریور. نام آن از فرانسه SUPERIEUR کلمه لاک زدن، به این معنی دریاچه بالا، آن را به عنوان شمال دریاچه هرن.


چت اورداپ


ترجمه مجله علمی اورداپ

فقط کامنت