معایب نقشه سایت -معایب نقشه Sitemap

معایب Sitemap
ایا نقشه سایت معایبی دارد

باسلام خدمت همه دوستان که این صفحه را کلیک کردن وبرای بهبود سایت خود تلاش میکنند هدف از این مقاله ارتقااطلاعات کاربران ومدیران وبسایت ها میباشد
سوالی که همه شما به دنبال ان بوده اید ایا نقشه سایت با همه مزایا معایبی هم دارد ؟
ما دراین مقاله با هم بررسی میکنیم که ایا نقشه سایت معایبی دارد یا خیر ؟

معایب یک نقشه سایت و چگونه می تواند یک سایت را محدود می کندمن یک نقشه سایت گوگل با داشتن هر گونه معایب از دیدکارشناسان ، هرگز
نمی توان بگویم معایب ومضرات منفی برای وبسایت شما داشته باشد . شما در واقع ارائه یک لیست از محتوای وبسایت خود را که شما می خواهید آنها را به عنکبوت معرفی کنید در اختیار ربات های گوگل و موتورهای جستجوگر قرار میدهید
آیا شما فکر می کنید نقشه سایت شمارا محدود و گوگل فقط به آدرس وقتی که آنها خیلی بیشتر می توانید عنکبوتی یا توجه برخی از آنهایی که مهم تر است که کاربران در حال جستجو برای و شما در مورد نمی دانم نقشه سایت فقط باعث می شود رباتها پیدا صفحات خود را آسان تر است. حرکت نزولی، تنها من می توانم از فکر می کنم این است که به یاد داشته باشید به آنها به روز رسانی زمانی که محتوای خود را تغییر دهیدبله، قبول دارم که آن یک مقدار زیادی از چیزهای خوبی که با آن آمده اما همه چیز دارای تاثیر بد با آن است. به عنوان مثال مانند اشاره بالا است. تواند از آن ممکن محدود پست های بیشتر مهم و ترویج آنهایی که به عنوان به کاربران مهم نیست.

برای مثال. اجازه می دهد تا ترک سناریو نمایه سازی را کنار بگذارند. اجازه می دهد تا فرض کنیم که بدون در نظر گرفتن از ارسال نقشه سایت به گوگل شما به سرعت (که سایت های بزرگ ترین انجام) چه اثرات دیگر می تواند این کار را برای یک وب سایت نمایه شده است.

شاید دارم که به مبهم اینجا اما احساس می کنم که به تاثیر منفی نیز وجود داردمن فکر نمی کنم یک حرکت نزولی به آن وجود دارد. گوگل در حال رفتن به تنها صفحات شما را در نقشه سایت خود را خزیدن یا نه دوباره شاخص / به روز رسانی صفحات خود را در آن وجود دارد نه از آنهایی که بوده اند. نقطه از نقشه سایت است که به اطلاع گوگل از تمام صفحاتی که در سایت پس از آن را شاخص مطمئن شوید که آن را. اگر شما یک صفحه و سپس آن را به توجه به آن تنها به شما کمک خواهد کرد که اگر شما آن را به عنوان لیست گوگل برای مطمئن دانند که نیازهای نمایه صفحه به صفحه لیست نیست.

حرکت نزولی، تنها من حتی می توانید از فکر می کنم اگر شما در آن به تنظیم اولویت یک صفحه وب به مانند 0 و یا چیزی که در آن برخی از صفحه های دیگر در 1.0 بود اما بدترین که از آن آمده می شود صفحه را به 1.0 را در می آیند تا نتایج جستجو قبل از صفحه با 0 اولویت است بله، قبول دارم که آن یک مقدار زیادی از چیزهای خوبی که با آن آمده اما همه چیز دارای تاثیر بد با آن است. به عنوان مثال مانند اشاره بالا است. تواند از آن ممکن محدود پست های بیشتر مهم و ترویج آنهایی که به عنوان به کاربران مهم نیست.

برای مثال. اجازه می دهد تا ترک سناریو نمایه سازی را کنار بگذارند. اجازه می دهد تا فرض کنیم که بدون در نظر گرفتن از ارسال نقشه سایت به گوگل شما به سرعت (که سایت های بزرگ ترین انجام) چه اثرات دیگر می تواند این کار را برای یک وب سایت نمایه شده است.

شاید دارم که به مبهم اینجا اما احساس می کنم که به تاثیر منفی نیز وجود دارد.
اگر شما می خواهم به برخی صفحات سایت خود اهمیت بیشتری پس از آن شما می توانید آنها را لینک های بیشتر. حتی از صفحه اول وب سایت خود را است موافقم. داشتن یک نقشه سایت با گوگل ضرری ندارد. برای من، آن مفید است چون من نقشه من بر اساس طبقه بندی کنید، من می توانم بگویم که از آنها در حال گرفتن سریع تر ایندکس یا حداقل اگر هر یک از آنها در حال گرفتن در همه نمایه میشودداشتن sitmap گوگل ضرری ندارد شما ... شما همیشه از این ابزار بهره مند
من هرگز از یک نقشه سایت انجام هر گونه آسیب شنیده ام.
همه آن کند است آن را می سازد آن را برای رباتها و / یا بازدید کنندگان خود را بهتر از طریق محتوای بزرگ خود را حرکت آسان تر کند؛ تنها نقطه ضعف در نقشه G (از آنچه که من می دانم) است اگر نقشه سایت خود را به طور خودکار انجام و شما اسکریپت خود را به صفحه مدیریت خود را شامل نمی شود محدود نیست، بنابراین نقشه سایت خود را در واقع فهرستی از آدرسهای اینترنتی به مدیران داشتن یک نقشه سایت به شما می دهد مزیت اضافه شده از داشتن یک صفحه متراکم کلمه کلیدی. یک روش من تو را دیدم برای قرار دادن تصاویر بند انگشتی از صفحات وب شما و برچسب آنها را با کلمات کلیدی مناسب است.
مزایا و معایب استفاده از تصاویر و نقشه

یک تصویر نقشه چیست؟ این تصویری است که بخش های مختلف به مکان های مختلف در سایت های مرتبط است. در واقع دو نوع نقشه تصویر، نقشه سمت سرور و نقشه های سمت سرویس گیرنده وجود دارد. آنهایی که آخرین معمولا توسط تمام مرورگرهای مدرن پشتیبانی می شود. از آنجا که استفاده از مرورگرهای قدیمی بسیار ناچیز است، بدون نیاز به نقشه های سمت سرور دیگر وجود دارد. علاوه بر این، برای ایجاد یک سمت سرور بر روی نقشه یک تصویر را به یک دانش خوبی از برنامه نویسی. در مقابل، نقشه های سمت سرویس گیرنده می تواند با استفاده از تگ های HTML ساده ایجاد شده است.

مزایای استفاده از نقشه های تصویر

یک تصویر نقشه یک تصویر بزرگ که در آن شما می توانید تعدادی از لینک بدون هیچ گونه نگرانی در مورد طرح قرار دادن است.
بسیاری از برنامه های در دسترس است که می توانید از کد تولید وجود دارد. برنامه نویسی HTML رو کمتر درگیر است.
برای ایجاد یک تصویر نقشه مشکل نیست. فراوانی برنامه های مختلف باعث می شود این کار بسیار ساده است. شما می توانید یک برنامه "MapThis" استفاده و ایجاد نقشه تصویر خود را در یک دوره کوتاه از زمان.
معایب نقشه تصویر

یک تصویر از نقشه استفاده می کند تنها ویژگی ALT. به همین دلیل آن را غیر ممکن به ویژگی ALT مختلف برای لینک های مختلف. کسانی که بازدید کننده استفاده از مرورگرهای مبتنی بر متن یا ممکن است خوشحال می شود؛
همه تعامل غیر ممکن است. لینک های فردی را می mouseovers جداگانه می باشند.
آن را به عنوان گفته شده، یک تصویر نقشه یک تصویر جامد است و اگر آن را ضعیف بهینه سازی شده آن را سنین برای دانلود کنند.
تعداد زیادی از توسعه دهندگان تمایل به ادغام آنها تصویر نقشه ها و ارسال تصاویر منحصر به فرد با استفاده از تگ جدول. این روش نیاز به یک تجربه کاری خاص با برنامه نویسی، با این حال، با انجام این کار شما را مدیریت خواهد به ارائه برچسب ALT فردی است
رتبه بندی وب سایت با موتورهای جستجو یکی از مهمترین عناصر موفقیت کسب و کار است. مهم برای دریافت صفحات خود نمایه است به طوری که شما می توانید در نتایج جستجوهای انجام شده با استفاده از موتورهای جستجو نشان می دهد.

نمایه سازی فرایندی است که موتورهای جستجو، مانند گوگل، ارسال روبات خود را به پردازش و دسته بندی صفحات در وب سایت شما است. برخی از موتورهای جستجو ممکن است پیدا کردن آن دشوار برای پیدا کردن همه از صفحات خود را، به ویژه صفحاتی که عمیقا خاک سپرده شد.

برخی از چیزهایی که شما می توانید برای کمک به موتورهای جستجو پیدا کردن همه از صفحات خود را وجود دارد. این تکنیک همچنین از مردم که به سایت شما برای پیدا کردن صفحات و حرکت را از طریق وب سایت خود را با سهولت کمک خواهد کرد. این راهنمایی در درجه اول برای گوگل، به دلیل تسلط حاضر گوگل بر صنعت جستجو در اینترنت. گوگل دارای پتانسیل برای آوردن بازدید کننده بیشتر به وب سایت خود را از همه از دایرکتوری های دیگر محبوب و موتورهای جستجو مانند یاهو و ام اس ان، را با هم.

عمق نمایه سازی

تعداد بازدیدکننده داشته است که ربات گوگل خواهد به صفحات سایت خود را با چگونگی اغلب سایت شما به روز شده است تعیین می شود. اگر شما سایت خود را هر روز به روز رسانی، گوگل به احتمال زیاد سایت خود را هر روز. عمق نمایه سازی انجام شده توسط گوگل بستگی به لایه بندی سطح درخت سایت شما. صفحه اصلی خود نظر گرفته خواهد شد صفحه سطح اول است. هر صفحه است که به از صفحه اصلی خود را در ارتباط نظر گرفته خواهد شد بخشی از سطح دوم. هر صفحه که از این صفحات سطح دوم مرتبط است، اما نه از صفحه اصلی، صفحات سطح سوم در نظر گرفته.

عمق که گوگل سفر خواهد کرد در حالی که در فهرست کردن صفحات خود را در رتبه بندی صفحه هر صفحه بستگی دارد. نمایه سازی یک الگوی دنبال کنید. برای مثال، اگر صفحه اصلی شما دارای رتبه بندی از حداقل یک پس از آن صفحات سطح دوم خود را نمایه است. اگر صفحات سطح دوم یک رتبه خوب ندارد و سپس صفحات سطح سوم خود و هر صفحه در یک سطح فراتر از آن را نمی خواهد نمایه می شود. گوگل خواهد شاخص نیست این سطوح صفحه افزایش یافته است.

نقشه سایت

نقشه سایت است که به سادگی یک لیست از صفحات خود را در یک طرح تک صفحه ای. هنگامی که یک بازدید کننده به سایت خود را می رود که آنها می توانند نقشه سایت برای پیدا کردن هر صفحه که آنها علاقه مند به مشاهده دسترسی داشته باشید. معمولا نقشه سایت است به نفع مردم که به سایت شما و آنها یک راه سریع و آسان به حرکت سایت خود را به من بدهید.

نقشه سایت دارای سود برای موتورهای جستجو نیز هست. این نقشه به شما اجازه ربات گوگل ببینید که چگونه صفحات، مانند کسانی که در سطح چهارم و پنجم، جا به سایت شما. اگر شما به صفحه نقشه سایت خود را از صفحه اصلی خود را لینک کنید، تمام صفحات ذکر شده در نقشه سایت خود را خواهد دورتر از صفحه اصلی خود را از سطح. این گوگل به صفحه اول کل سایت شما را تشویق خواهد کرد.

جدید نقشه سایت

نقشه سایت گوگل یک نوع جدید از نقشه سایت که شما می توانید در وب سایت خود استفاده کنید. این نقشه کار می کند کمی متفاوت از نقشه های سنتی است. نقشه سایت گوگل یک فایل است که بر روی سرور سایت شما نشان می دهد که تمام صفحات در وب سایت خود و ویژگی های آنها است. این اجازه خواهد داد گوگل برای خواندن فایل و می دانم که در مورد تمام صفحات در وب سایت خود را. نه تنها می توانید لیست تمام صفحات در وب سایت شما، اما شما می توانید مشخص کنید چه مقدار از هر صفحه به روز شده و اولویت های شاخص برای هر صفحه می باشد.

بنابراین چگونه جدید نقشه سایت کار

نقشه سایت گوگل باید در XML (زبان نشانه گذاری توسعه پذیر) ایجاد می شود. XML ساختاری شبیه به HTML است. شما نمیتوانید XML تشخیص اگر شما فید وبلاگ و یا RSS استفاده کرده اند. یک مثال از یک ورودی برای هر صفحه در یک وب سایت نوشته شده است که چیزی شبیه به این میباشد
امیدوارم از خواندن این مقاله مطالب جدیدی دستگیرتان شود

فقط کامنت    

ایجاد کننده

کومودو ، بزرگ ترین مارمولک جهان است. طول آن از طول یک اتومبیل هم بلندتر است . جا تعجب نیست که کسانی که صدها سال پیش این جانور را دیدند او را اژدها نامیدند.

ضرب المثل

آدمیزاد شیر خام خورده است (مرتکب اشتباه شدن )

مسابقه
برای شرکت در مسابقه، شماره شما باید در سیستم ثبت شود

سوال شماره 25384 تأیید کننده: هاشم نگران
دوربین گوشی نوکیا n8 چند مگاپیکسل است ؟
(1) 2 مگاپیکسل
(2) 12مگاپیکسل
(3) 8 مگاپیکسل
(4) 5 مگاپیکسل
پاسخ صحیح را به صورت
شماره سوال:پاسخ صحیح
به شماره 5000 2853 080 909 پیامک کنید.
مثال: از چپ به راست بخوانید 25384:1
هر روز یک نفر از کسانی که پاسخ صحیح داده باشند به قید قرعه، عضو ویژه اورداپ خواهند شد.
در صورت ویژه بودن امتیاز آن به شما اضافه خواهد شد.

صفحات ایجاد شده توسط اعضا