چت کردن با رقصنده با گرگ
دنیا جای بدی میشه اگه در مقابل کارها و رفتارهای بد، کاری نکنیم. البته مدیرای این سایت احتمالا زا دید خودشون کاری که باید می کردنو کردن ولی به نظر من وقتی یکی به یکی توهین خیلی بدی می کنه و از اون بدتر، نه به خودش بلکه به عزیزترینش توهین می کنه، جبرانش این نیست که دیگه به کسی توهین نکنه. بلکه علاوه بر این باید تو همون جمعی که توهین کرده، ازش عذرخواهی کنه. که در مورد یکی از کاربرا که این خطای زشتو در مورد من انجام داد، این طور نبود و نشد. بعد اون برای خودم سوال بود چرا هنوز میام اینجا. درسته خیلیا اینجا وجودشون عزیزه ولی بازم درک نیم کردم چرا میتونم بازم بیام چون توهین هم به عزیزترینم بود.
امروز فهمیدم انگار چیزی در ذهنم تمام نشده باقی مانده بود انگار میخواستم حداقل بفهمم چرا بی دلیل باید به کسی این طوری فحاشی کرده باشه لابد یه مشکل خاصی داره و آزار دادن دیگران دست خودش نیست. ولی بعد مدتی دیدم انگار این طور هم نبوده و فقط محض هوس زشتترین حرفارو به یکی دیگه زده. خب شاید اصلا چیزی حس نمی کنه و نمیتونه ناراحتی دیگرانو درک کنه که به نظرم این وحشتناکه پس براش دعا می کنم یه روزی دردو حس کنه و اون روز هم تو دلش از همه کسایی که آزار داده عذرخواهی کنه و هم سعی کنه خطاهاشو جبران کنه.
و حالا که مدتی گدشته گرچه هنوز نمیتونم بفهمم چرا نباید یک نفر در این سن بفهمه چه کار زشتیه یا چرا بناید بفهمهباید عذرخواهی کنه، ولی دیگه حداقل سوال ذهنم محو شده و به نظر نمیاد مساله خاصی داشته و بخاطر مشکل یا فشار روحیه که اون رفتار زشتو کرده چون اگه این طور بود بعدش پشیمون می شد و عذرخواهی می کرد ولی انگار اصلا تشخیص نمیده حق و حقوق و حریم دیگران یعنی چی و تازه به خودش افتخار هم می کنه.
به هر حال دیگه بیشتر از این نمیخوام بمونم چون چیزی که باید می فهمیدمو احتمالا فهمیدم. امیدوارم خدا کمکش کنه یه روزی خوب و بدو از هم تشخیص بده، و حقوق دیگران براش مهم بشه. اون وقت هروقت درون خودش واقعا پشیمون شد و سعی کرد به جبرانش به مردم خوبی کنه، اگه مادرم ازش گذشت منم میگذرم. نگفتم ازم عذرخواهی کنه چون دیگه منو نخواهد دید که بخواد برای شخص من جبران کنه ولی همون مهمه که واقعا پشیمون بشه و سعیشو در جبران کردنش و بهتر کردن این دنیا و آدماش بکنه.
از بعضی از دوستان بخاطر خوبیهاشون و وجودشون ممنونم و خدا رو شکر میگم. در پناه خدا شاد باشید.
محمدرضا یزد ٢١ آذر ٩۶

داداش نبودت حس میشه بد جور سربزن ب اورداپ

نغمه_375 ٢٣ آبان ٩۶

آوااااای بهار ٢٣ آبان ٩۶

ازکاربرایی که کامنتاش فارغ ازاثردنیای مجازی بود

♥وحید♥ ۴ مهر ٩۶

هر جا هستی تند درستو پیروز رقصنده عزیز..ولی جای خالیتو کسی پر نمیکنه

آوااااای بهار ٢ مهر ٩۶

hana110 ٢ مهر ٩۶

امیدوارم اون فرد سر عقل بیاد .. در پناه حق

عضو چت اورداپ
رقصنده با گرگ
رقصنده با گرگ
لطفا عضو شوید
تاریخ عضویت: 5 ارديبهشت 95
تولد:
محل زندگی:
جنسیت:،
تحصیلات:
عضو تأیید شده
رقصنده با گرگ
آخرین حضور: 2 مهر 96
موزیک مورد علاقه رقصنده با گرگ


تشکر و قدردانی رسمی رقصنده با گرگ

تاکنون هیچ قدردانی به نام ایشان نشده

تصاویر ارسال شده رقصنده با گرگ