شبکه اجتماعی دانشجویان ریاضی

این صفحه مکانیست جهت مطرح کردن طرح هایی در جهت خود اشتغالی یا ایده هایی با هدف کارآفرینی مرتبط با رشته تحصیلی و تخصصی شما.

در اینجا میتوانید با اعضایی که هم رشته شما هستند آشنا شوید. همچنین میتوانید در زمینه های درسی تجربیات خود را در اختیار سایرین قرار دهید.
چت کردن با رها5495
رها5495 از قم ٢٢ خرداد ٩٧


چت اورداپ

رها5495 ٢٢ خرداد ٩٧

نه من همچنین حرفی رو نزنم همه چیو باهم قاطی نکنیم پست بالا مشکلاتی که غرب باعث به وجود اومدنشه ، من همچنین حرفی نزدم این حرف شما درسته حقیقت جامعهس اما موضاعات فرق داره

کوارک ٢٢ خرداد ٩٧

یعنی باورهام غلطه که وضعیت معیشتی خرابه ؟ گرونی و بیکاری و اختلاس و فقره ؟ اینا باورهای غلط منن ؟ نمی دونم شاید شما درست میگید من توی توهم باشم .

رها5495 ٢٢ خرداد ٩٧

جنانب کوارک همیشه واقعت ها تلخه شما 40ساله رو باور های غلط هستید سخته باور کردن

نسار 3352 ٢٢ خرداد ٩٧

کوارک ٢٢ خرداد ٩٧

چه خیری از شما و افکار و سیستمتون دیدیم تو این 40 سال جناب آقای عباسی که بازم فکر کنیم به حرفای شما ؟

عضو چت اورداپ
چت کردن با رها5495
رها5495 از قم ٢٠ خرداد ٩٧
بعدها در تاریخ خواهند نوشت زمانی که ایران درگیر انبوهی از بحران‌های سیاسی،اقتصادی،فرهنگی، و ... بود، اینها از جمله تاثیرگذارترین افراد در تعیین گرایش‌های سیاسی،فرهنگی و اجتماعی مردم بودند.


چت اورداپ

الناز33 ٢٠ خرداد ٩٧

عضو چت اورداپ
چت کردن با رها5495
رها5495 از قم ٢٠ خرداد ٩٧


چرا پرونده دبیرستان معین آری؟ چرا پرونده طوسی نه ؟
در دو سال گذشته، دو ماجرای مهم در زمینه #امنیت_اخلاقی نوجوانان مطرح شده که در یکی، رهبری علنا دستوری صادر نکرده‌اند اما در دیگری دستور به محاکمه سریع و اجرای حدود الهی داده‌اند.
اما علت این تفاوت در چیست؟
۱_ گستردگی بسیار بیشتر: در پرونده آقای #سعید_طوسی ، دو سه خانواده شاکی وجود داشتند اما در پرونده دبیرستان معین ، تعداد خانواده‌های شاکی بسیار بیشتر است و تا چهل قربانی شناسایی‌شده نام برده شده.


۲_ عمق بسیار بیشتر: در پرونده طوسی، شکایت از اقدامات خلاف شأن یک قاری قرآن چه به شکل گفتاری و چه رفتاری بوده (اتهام تجاوز ساخته و پرداخته رسانه‌های بیگانه است و چنین شکایتی از ابتدا و اساسا نبوده) اما در پرونده #دبیرستان_معین ، شکایت درخصوص تجاوز، تشویق به رابطه غیراخلاقی بین نوجوانان، شرب خمر و … وجود دارد.

۳_ آلودگی خود مسوول برقراری نظم: در پرونده طوسی، یک #مربی_قرآن متهم به اقدامات خلاف شأن شده است اما در پرونده دبیرستان معین، #ناظم_مدرسه ـ که مسوول شناسایی همین تخلفات و برقراری نظم در دبیرستان بوده ـ متهم به آلودگی و افساد در مدرسه است. بدتر اینکه برخی مسوولان بالاتر دبیرستان معین نیز، انحرافات فکری اساسی دارند و از حامیان علنی #حیازدایی و #کشف_حجاب به شمار می‌روند.

۴_ پیشگیری از اطاله قضایی: در پرونده طوسی، #قوه_قضاییه بسیار کند و با اطاله بسیار به پرونده رسیدگی کرد و این ترس وجود داشت که پرونده معین نیز دچار همان خطای تاکتیکی در اطاله دادرسی شود.

۵_ تاکید بر مجازات محکومان: در پرونده طوسی آنچه ثابت شد گفتار خلاف شأن یکی قاری قرآن بود که البته متاسفانه قوه قضاییه حکم شایسته‌ای در این خصوص صادر نکرد. (هرچند رفتن آبروی متهم، چندین برابر آن مجازات بود.) اما در پرونده دبیرستان معین ادله‌ای وجود دارد که نشان میدهد در صورت محکومیت، باید حدود الهی بر محکومان اجرا شود و رهبری برای تشجیع قوه قضاییه در اجرای حکم و حمایت از خانواده‌های نوجوانان آسیب‌دیده، در پرونده ورود کرده‌اند.

امیدوارم با هوشیاری مسوولان وزارت آموزش و پرورش و قوه قضاییه، غده سرطانی فعلی ریشه‌کن گردد و ضمن حمایت از نوجوانان آسیب‌دیده، به شکل اساسی راه تکرار بر خطر بسته شود.

نویسنده یادداشت : دکتر محمد سرشار


چت اورداپ

عضو چت اورداپ
چت کردن با رها5495
رها5495 از قم ٢٠ خرداد ٩٧
به چشمانم نگاه کن و از سرزمین من برو بیرون ...


چت اورداپ

الناز33 ٢٠ خرداد ٩٧

عضو چت اورداپ
چت کردن با رها5495
رها5495 از قم ٢٠ خرداد ٩٧
دلیل ساده و جالب کاربر فضای مجازی برای داشتن توان دفاعی کشور در مقابل دشمنان!


چت اورداپ

آوااااای بهار ٢٠ خرداد ٩٧

عضو چت اورداپ