شبکه اجتماعی دانشجویان روانشناسی

این صفحه مکانیست جهت مطرح کردن طرح هایی در جهت خود اشتغالی یا ایده هایی با هدف کارآفرینی مرتبط با رشته تحصیلی و تخصصی شما.

در اینجا میتوانید با اعضایی که هم رشته شما هستند آشنا شوید. همچنین میتوانید در زمینه های درسی تجربیات خود را در اختیار سایرین قرار دهید.
رضا400 ۴ ساعت قبل

الان توی این زمونه افراد بی دین دارن زیاد تر میشن و بیشتر به خاطر اینه که بدون تعصب دنبال دین شناسی نمیرن و بدون علم حرف یه عده کافر رو نقل میکنن و فکر میکنن همین درسته در حالی که دینداری عین عقلانیت و موافق علم هست

علیرضا99 ۴ ساعت قبل

پناهیان خیلی خوبه

3پیده ۴ ساعت قبل

لیلیوم ۴ ساعت قبل

علی آقای گل

رایکا ۴ ساعت قبل

عضو ارشد
چت کردن با psy hamyar
گاهی وقتا لازمه مثل یک رهبر ارکستر رفتار کنیم:
به همه پشت کنیم و مشغول کار خودمان باشیم.
چون درست بعد از اینکه کارمان تموم شد، همه ی اون کسانی که بهشون پشت کرده بودیم، مجبورن بلند بشن و تشویقمون کنن./:
لیلیوم ۴ ساعت قبل

انشالله ک اینطور باشه

maryam p r ۴ ساعت قبل

**abdolla** ۵ ساعت قبل

3پیده ۵ ساعت قبل

عضو چت اورداپ
چت کردن با psy hamyar
زیر آب زنی یعنی چه؟

زیرآب، در خانه های قدیمی ‌تا کمتر از صد سال پیش که لوله کشی آب تصفیه شده نبود معنی داشت. زیرآب در انتهای مخزن آب خانه ها بوده که برای خالی کردن آب، آن را باز می‌کردند. این زیرآب به چاهی راه داشت و روش باز کردن زیرآب این بود که کسی درون حوض می‌رفت و زیرآب را باز می‌کرد تا لجن ته حوض از زیرآب به چاه برود و آب پاکیزه شود.

در همان زمان وقتی با کسی دشمنی داشتند. برای اینکه به او ضربه بزنند زیرآب حوض خانه اش را باز می‌کردند تا همه آب تمیزی را که در حوض دارد از دست بدهد. صاحب خانه وقتی خبردار می‌شد خیلی ناراحت می‌شد چون بی آب می‌ماند. این فرد آزرده به دوستانش می‌گفت: «زیرآبم را زده اند.» این اصطلاح که زیرآبش را زدند ریشه از همین کار دارد که چندان دور هم نبوده است.
عضو چت اورداپ
چت کردن با psy hamyar
همان کسی باشید که واقعاً هستید
اگر آنقدر خوش‌شانس باشید که چیزی داشته باشید که شما را از دیگران متمایز کند ، به هیچ وجه آن را تغییر ندهید خاص بودن با ارزش است در این دنیای دیوانه که سعی دارد شما را مثل بقیه کند ، جرات این را پیدا کنید که خودِ فوق ‌العاده تان باشید و اگر بخاطر متفاوت بودن بقیه به شما خندیدند ، شما هم بخاطر یکسان بودن به آنها بخندید تنها ایستادن ، جرات زیادی می‌خواهد اما ارزشش را دارد اینکه خودتان باشید بسیار ارزشمند است!
psy hamyar ۵ ساعت قبل

سامان اندی ۵ ساعت قبل

3پیده ۵ ساعت قبل

**abdolla** ۵ ساعت قبل

عضو چت اورداپ
چت کردن با psy hamyar
psy hamyar از سیستان و بلوچستان ٢٧ ارديبهشت ٩٨
افرادي هستند که وقتي با آنها صحبت مي‌کنيد مدام به اطراف نگاه مي‌کنند و چشمان‌شان مي‌گردد، اين نشان مي‌دهد فرد يا عصبي است و دروغ مي‌گويد يا حواس او کاملا پرت است. به‌طور کلي مي‌توان گفت وقتي با کسي صحبت مي‌کنيد و او به شما نگاه نمي‌کند اين مي‌تواند نشانه آسودگي فرد باشد يا سلطه پذيري او را نشان دهد. چپ چپ نگاه کردن مي‌تواند نشان دهد فرد نسبت به شما بدگمان است و حرف‌هاي شما، او را متقاعد نکرده‌است.
psy hamyar ٩ ساعت قبل

یک نکته طبق علم روان شناسی در مورد دروغ گویی اینکه مردان زبان بدن و حرکاتشون لو میده و زنها حین دروغ گویی خودرا به کارهایی دیگر مشغول میکنند/:

*زهرا* ٩ ساعت قبل

مهسا 29 ٩ ساعت قبل

این درسته

عضو چت اورداپ