بازار شیراز

شما میتوانید از این قسمت سایت اورداپ در جهت کسب و کار و یا نیازمندیهای شهری استفاده کنید.
اگر صاحب فروشگاه هستید میتوانید محصولات خود را به همشهریان خود معرفی کنید.
در این قسمت میتوانید آگهی های خرید و فروش و کرایه املاک و همچنین اتومبیل و کلیه لوازم دست دوم خود را نیز درج کنید.
آگهی های ثبت شده در این صفحه فقط برای همشهری های شما نمایش داده خواهد شد.

جهث مشارکت در تکمیل بانک اطلاعاتی شهر شیراز عضو سایت شوید
این کار جهت اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده میباشد.

عضویت در شیراز

استان فارس

- شیراز ششمین مرکز خرید دنیا
هفت صبح: در تازه‌ترین رده‌بندی که براساس میزان فضای قابل اجاره هر مرکز خرید انجام شده، آسیایی‌ها حضور چشمگیری دارند و از 13 مرکز خرید بزرگ دنیا 12 مرکز خرید در این قاره واقع شده است

مرکز خرید خلیج فارس شیراز عنوان ششمین مرکز خرید بزرگ جهان را از آن خود کرده و بالاتر از مراکز خرید دوبی، مالزی، کانادا و... قرار گرفت. در این رده‌بندی که براساس میزان فضای قابل اجاره هر مرکز خرید انجام شده، آسیایی‌ها حضور چشمگیری دارند و از 13 مرکز خرید بزرگ دنیا 12 مرکز خرید در آسیا واقع شده است. همین اتفاق باعث شد تا در پرونده امروز «هفت صبح» بررسی کنیم که بزرگ بودن یک مرکز خرید الزاما نشان‌دهنده پر مشتری بودن آن است؟ مراکز خرید مدرن دنیا چه راهکارهایی را برای جذب خریداران بیشتر انجام داده‌اند؟

ششمین مرکز خرید بزرگ جهان در شیراز
ماجرا چیست؟

برترین مراکز خرید جهان بر اساس میزان فضای قابل اجاره آنها معرفی شدند و مرکز خرید خلیج فارس شيراز به عنوان ششمین مرکز خرید بزرگ جهان انتخاب شده است. به گزارش ایسنا، سایت یاهو مکتوب در گزارشی به نقل از سايت emporis.com به معرفي 13 مرکز خرید بزرگ جهان پرداخته و آنها را بر اساس میزان فضای قابل اجاره رتبه‌بندی کرده است.

در این لیست دو مرکز خرید از کشور چین با فضای قابل اجاره 659 هزار و 612 متر مربع و 557 هزار و 419 متر مربع رتبه‌های اول و دوم را به خود اختصاص داده‌اند و فیلیپین هم در رتبه سوم قرار گرفته است. مرکز خرید خلیج فارس در شیراز هم با فضای قابل اجاره 420 هزار متر مربع به رتبه ششم رسیده است. لیست کامل مراکز خرید برتر را در جدول آورده‌ایم.


مرکز خریدی با همه امکانات رفاهی

مرکز خرید تنها قسمت کوچکی از مجتمع تفری

جاهای دیدنی شهر شیراز

- باغ دلگشا، باغ ارم، نارنجستان قوام، باغ عفیف آباد، باغ زیبای جهان نما، حافظیه، سعدیه، ارگ کریم خان، آستانه، شاهچراغ، کوهپایه، دروازه قرآن، بازار وکیل، مسجد وکيل، آرامگاه سیبویه، حمام وکیل، آرامگاه خواجوی کرمانی، بقعهٔ هفت تنان، بقعهٔ چهل تنان، موزهٔ پارس و ساعت گل.

پاساژ بوشهریا

چهار راه زند.خیابان داریوش پاساژ بوشهریا - تقریبا میشه گفت یکی از بزرگترین اکواریوم فروشی را داراست.

هدیش فارس

- پاساژ هدیش فارس واقع در خیابان احدی سر دزک

مراکز خرید

فلکه گاز - پاساژ انتظاری(فلکه گاز)

اطلاعات دیگر از شیراز
اطلاعات عمومی استان فارس
اطلاعات عمومی سایر نقاط ایران

آخرین ویرایش مختصات توسط: امیر ارسلان a