انانیموس|شماره انانیموس

شماره انانیموس +98
انانیموس به معنای ناشناس یا گمنام (به انگلیسی: اِنانِمِس؛ Anonymous)، به گروهی نامتمرکز از متخصصان امنیت شبکه‌های کامپیوتری (هکرهای) متعلق به کشورهای مختلف گفته می‌شود، که به صورت ناشناس، به‌عنوان هکتیویسم فعالیت می‌کنند و به گفته خودشان، انانیموس جنبشی سیال است، که هرکسی می‌تواند عضو آن شود

فقط کامنت    

  چت کردن با marjan24
marjan24 ۵ مهر ٠١


چت اورداپ


به گزارش چنار و پینار از اورداپ :انانیموس (Anonymous) از تعدادی هکر که در حوزه امنیت شبکه‌های کامپیوتری اطلاعاتی دارند، تشکیل شده است که متعلق به کشورهای مختلف هستند و به صورت ناشناس، به عنوان هکتیویسم فعالیت می‌کنند.

یکی از اصلی‌ترین اهداف این گروه شهرت‌طلبی با ایجاد اختلال در زندگی روزمره مردم است. چه بخواهید و چه نخواهید، عبارت «هک» در فرهنگ بین‌الملل، «جرم» تلقی می‌شود و یک «هکر» در تمامی قوانین بین‌المللی دنیا، یک «مجرم».

گروه ناشناس در سال ۲۰۰۳ به راه افتاده است و البته در این سال‌ها برخی از گروه‌های هکری نیز به آنها پیوسته‌اند.

آنها مدیریت یا رهبری واحدی ندارند و شاید بسیاری از اعضاء‌شان حتی یکدیگر را نشناسند. برخی سایت‌ها و صفحات مختلف در شبکه‌های اجتماعی به این گروه نسبت داده شده‌اند.

انانیموس حملات سایبری بسیاری را در نقاط جهان ترتیب داده که یکی از جدیدترین آنها پیش از ایران، روسیه بوده است.

پیش‌تر نیز در فوریه ۲۰۲۰، انانیموس وب‌سایت سازمان ملل را هک کرد و یک صفحه برای تایوان ساخت؛ کشوری که از ۱۹۷۱ در عضویت این سازمان نیست.

آنها اما این بار به بهانه‌هایی واهی چند سایت را در ایران مورد هدف قرار داده‌اند و با حملات DDos و افزایش جعلی ترافیک، آن سایت‌ها را موقتا از دسترس خارج کرده‌اند؛ سایت‌هایی که بیشتر مورد استفاده عامه مردم است.

حملات سایبری انانیموس بیش از آنکه هدفمند باشد، بیشتر به سود جریان‌های خاصی تمام شده است.


چت اورداپ

با این حال واقعا نمی‌توان حدس زد که چه کسانی می‌توانند پشت این گروه پنهان شده باشند و یا اینکه چه کسانی با نام این گروه از فرصت استفاده کرده و حملاتی سایبری را انجام ‌دهند.

واقعیت این است، باور اینکه عده‌ای به صورت خودجوش و بدون چشم‌داشت اقدام به حملات سایبری علیه اهداف خاصی کنند، به واقع دور از ذهن به نظر می‌رسد.
tiya m ٧ مهر ٠١

میترسم

پینار ۶ مهر ٠١

marjan24 ۵ مهر ٠١

یک گروه هکری که عنوان انانیموس(Anonymous) به معنای «ناشناس» را برای خود انتخاب کرده، از شب گذشته اعلام کرد که میخواهد سایتهای بزرگ دولتی ایران را هک کند! این گروه امروز مدعی شد که سایت بانک مرکزی را هک کرده؛ ادعایی که دقایقی بعد به صورت رسمی تکذیب و اعلام شد که صرفاً یک هجمه DDOS صورت گرفته و سایت بانک مرکزی پس از دقایقی مشکلی برای ارائه خدمات ند

عضو قدیمی سایت
  چت کردن با marjan24
marjan24 ۵ مهر ٠١
به گزارش اورداپ :


چت اورداپ


یک گروه هکری که عنوان انانیموس(Anonymous) به معنای «ناشناس» را برای خود انتخاب کرده، از شب گذشته اعلام کرد که می‌خواهد سایت‌های بزرگ دولتی ایران را هک کند! این گروه امروز مدعی شد که سایت بانک مرکزی را هک کرده؛ ادعایی که دقایقی بعد به صورت رسمی تکذیب و اعلام شد که صرفاً یک هجمه DDOS صورت گرفته و سایت بانک مرکزی پس از دقایقی مشکلی برای ارائه خدمات نداشته است. شب گذشته نیز این گروه اعلام کرد سایت Dolat.ir را هک کرده ولی این موضوع نیز از جنس همین اتفاق برای سایت بانک مرکزی بوده است.

انانیموس یا ناشناخته، یک عنوان کلی است که به صورت گسترده‌ای توسط گروه‌های هکری مختلف استفاده می‌شود و یک اسم خاص و برای یک گروه مشخص و متمایز نیست.

با این حال منابع آگاه و برخی متخصصان سایبری به تسنیم گفتند که تیم عمل کننده در این حمله، مرتبط با رژیم صهیونیستی بوده و هکرها با اکانت‌های اسرائیلی و از طریق اتصال به بعضی سرورها و دیتاسنترهای بین‌المللی مبادرت به این حمله کرده‌اند.

با این حال، حملاتی که صورت گرفته از جنس DDOS و جزو ابتدایی‌ترین کارها در این حوزه است؛ DDOS به نوعی از حملات ساده سایبری گفته می‌شود که از طریق ایجاد بار سنگین روی پایگاه‌های اینترنتی، عملاً امکان مراجعه به یک سایت را مختل می‌کنند و از نظر هکری ارزش خاصی ندارد.

پس از ورود عناصر سازمان یافته به تجمعات و رادیکال کردن آنها و انجام اقدامات آشوبگرانه، ورود هکری رژیم صهیونیستی به ماجرای مهسا امینی معنای خاصی دارد و نشان می‌دهد که موضوع کاملاً از سطح تاثر و پیگیری مسئله خانم امینی فراتر رفته و به یک مسئله امنیت ملی تبدیل شده است.


چت اورداپ

admin ۶ مهر ٠١

پینار ۶ مهر ٠١

اورداپ هکر یاب هم شده؛ باریک الله

marjan24 ۵ مهر ٠١

گروه انانیموس که مشهورترین گروه هکرهای جهان است

عضو قدیمی سایت
  چت کردن با marjan24
marjan24 ۵ مهر ٠١
گروه انانیموس که مشهورترین گروه هکرهای جهان است
پینار ۶ مهر ٠١

نمیدانم

عضو قدیمی سایت
ایجاد کننده

بلندترین بادگیر در ایران در شهرستان ابرکوه در استان یزد قرار دارد . این بادگیر زیبا به صورت یک بادگیر بزرگ در پایین و یک بادگیر کوچک تر بر روی آن می باشد . این بادگیر در خانه آقازاده قرار دارد و مربوط به عصر قاجار می باشد.

ضرب المثل

آفتاب همیشه پشت ابر نمی ماند(حق و حقیقت هیچ وقت پنهان نخواهد ماند)

مسابقه
برای شرکت در مسابقه، شماره شما باید در سیستم ثبت شود

سوال شماره 31317 تأیید کننده: _____حسام_____
کدام آهنگ متعلق به مهدی احمدوندنمی باشد؟______هری پاتر____
(1) دوستت دارم
(2) صاف وساده
(3) دلواپسی
(4) عاشقی
پاسخ صحیح را به صورت
شماره سوال:پاسخ صحیح
به شماره 5000 2853 080 909 پیامک کنید.
مثال: از چپ به راست بخوانید 31317:1
هر روز یک نفر از کسانی که پاسخ صحیح داده باشند به قید قرعه، عضو ویژه اورداپ خواهند شد.
در صورت ویژه بودن امتیاز آن به شما اضافه خواهد شد.

صفحات ایجاد شده توسط اعضا