به احتمال زیاد بالون به جای نخواهد رفت زیرا هیچ نیروی خالصی روی آن وارد نمی شود. فشار در سراسر مخزن آب یکسان است (فشار ناشی از کش سطحی آب است، بنابرای

به احتمال زیاد بالون به جایی نخواهد رفت زیرا هیچ نیروی خالصی روی آن وارد نمی شود. فشار در سراسر مخزن آب یکسان است (فشار ناشی از کشش سطحی آب است، بنابراین نسبتاً کم). قانون ارشمیدس می گوید نیروی وارد بر جسم غوطه ور برابر با وزن مایع جابجا شده است. بدون گرانش، بدون وزن، بدون نیرو.
پاسخ لحظه ای که گرانش را اضافه می کنید تغییر می کند - به دلیل شتاب سفینه فضایی، چرخش و غیره در این صورت بالون در جهت شتاب حرکت می کند (بر خلاف جهت "گرانش ظاهری"
دقیقاً این آزمایش توسط فضانوردان در ایستگاه فضای

فقط کامنت    

ایجاد کننده

فرشتگان ، موجوداتی که ه چشم نمی آیند و از اجسام لطیف و نورانی آفریده شده اند ، مظهر پاکی و قداست و عبودیتند و به دلیل قدرتی که خداوند به آنان بخشیده است ، در نظام و تدبیر جهان فعالند ومأموریت های مختلفی دارند ، هم چون : رابطه وحی خدا و بشر ، قبض روح آدمیان ، مراقبت اعمال بندگان ، نگهبانان عرش الهی و مأموران ویژه خداوند.
قرآن از فرشتگان و مأموریت هایشان فراوان سخن گفته و آنان را مطیع امر الهی و معصوم دانسته است چهار فرشته بزرگ و مقرب خدا عبارتند از جبرئیل ، میکائیل ، اسرافیل و عزرائیل . عزرائیل مأمورجان ستاندن از انسان هاست . جبرئیل فرشته وحی بود که بر حضرت محمد (ص) نازل می شد و آیات وحی را می آورد.

ضرب المثل

خالی بستن ( دروغ گفتن ، ادعای پوچ و تو خالی )

مسابقه
برای شرکت در مسابقه، شماره شما باید در سیستم ثبت شود

سوال شماره 4608 تأیید کننده: کریس انجل1
در آخرین آمار 2011 محبوب ترین تلفن همراه جهان کدام است ؟
(1) Iphone
(2) galaxy s 2
(3) lumia 710
(4) هیچکدام
پاسخ صحیح را به صورت
شماره سوال:پاسخ صحیح
به شماره 5000 2853 080 909 پیامک کنید.
مثال: از چپ به راست بخوانید 4608:2
هر روز یک نفر از کسانی که پاسخ صحیح داده باشند به قید قرعه، عضو ویژه اورداپ خواهند شد.
در صورت ویژه بودن امتیاز آن به شما اضافه خواهد شد.

صفحات ایجاد شده توسط اعضا