معرفی رمان

یا هیچ به این فکر کرده‌اید که چرا رمان می‌خوانیم؟ اصلا چرا داستان‌هایی از مردمان سرزمین خودمان و یا کشورهای بیگانه و دوردست برای ما هیجان‌انگیز و دوست‌داشتنی است؟ به نظر می‌رسد هر زندگی و هر داستان در کنه خود درس‌هایی به همراه دارد که در لفافه و ناخودآگاه به خواننده منتقل می‌شوند. ما داستان می‌خوانیم چون تنها یک‌بار زندگی می‌کنیم اما ته قلبمان دوست داشتیم همین یک‌بار را بارها و بارها و به گونه‌های مختلف زیسته باشیم. ناچار به سراغ آثار نویسندگان می‌رویم و زندگی‌هایی را که آنها در رمان‌های خود نوش

فقط کامنت    

چت کردن با پناه
پناه ٢١ خرداد ٠١
اولین رمانی که خوندم در نوجوانی
بامداد خماربود
پناه ٢٣ مرداد ٠١

رمان خوندن کار بیهودیه مگر رمان پدرمادر دار...نه این توهمیاادموفقط میبره توتوهم...فلانی بافلانی بله..رفت امریکا..اونحا بله...این لزاینحا بعله..

parvin30 ٢٢ خرداد ٠١

منم خوندم جالب بود

amiir tataloo ٢٢ خرداد ٠١

ممنون ... میخونمش در اسرع وقت

عضو چت اورداپ
چت کردن با amiir tataloo
amiir tataloo از خراسان رضوی ٢١ خرداد ٠١
آبنبات هل‌دار
نویسنده: مهرداد صدقی
کتاب «آب‌نبات هل‌دار» راوی داستان‌هایی است که در دهه ۶۰ اتفاق افتاده‌اند، آن‌هم با زبانی طنز. آنهایی که زندگی در آن دهه را به خاطر می‌آورند گواه‌اند که علی‌رغم وجود جنگ و سختی‌هایی که در پی آن بر زندگی‌های مردم سایه افکنده بود، زندگی روال عادی خود را داشت و مردمی که در پشت جبهه روزگار می‌گذراندند در کنار کمک‌هایی که به رزمندگان می‌رساندند، سرگرم ماجراهای عادی زندگی خود بودند. مهرداد صدقی در این کتاب ما را به آن دهه برده و با روایت‌هایش خنده را بر لبانمان می‌آورد. او درجایی گفته است «آرزویم این است که اگر خدای‌ناکرده کسی دمغ است، حال‌وروز خوشی ندارد و یا افسرده است، دکتر برایش خواندن کتاب‌هایم را تجویز کند و او هم حس کند در هنگام مطالعه، لحظات خوشی داشته‌ است». به نظر می‌رسد همین آرزو سبب شده تا او رویکرد طنز را در کارهایش حفظ کرده و پیش ببرد.
پناه ۴ مرداد ٠١

چنارر ۴ مرداد ٠١

عضو چت اورداپ
ایجاد کننده

با برخورد قطه های ریز آب درون ابر ، تخلیه الکتریکی صورت می گیرد . بارهای مثبت در بالای ابر و بارهای منفی در کف ابر جمع می شوند . با برخورد یک بار منفی با بار مثبت در روی زمین رعد و برق به وجود می آید .

ضرب المثل

آش نخورده و دهان سوخته (کسی را به جرم گناه مرتکب نشده ،مجازات کردن )

مسابقه
برای شرکت در مسابقه، شماره شما باید در سیستم ثبت شود

سوال شماره 16513 تأیید کننده: آیلارناناز
apple یعنی چه؟
(1) میوه
(2) سیب
(3) گیلاس
(4) هلو
پاسخ صحیح را به صورت
شماره سوال:پاسخ صحیح
به شماره 5000 2853 080 909 پیامک کنید.
مثال: از چپ به راست بخوانید 16513:3
هر روز یک نفر از کسانی که پاسخ صحیح داده باشند به قید قرعه، عضو ویژه اورداپ خواهند شد.
در صورت ویژه بودن امتیاز آن به شما اضافه خواهد شد.

صفحات ایجاد شده توسط اعضا