توریستی ترین مکان های دنیا

توریستی ترین مکان های ایران
توریستی ترین مکان های دنیا
توریستی ترین مکان های کشورهای دیگر
توریستی ترین مکان های کشورهای اورپایی
توریستی ترین مکان های شرق اسیا
توریستی ترین مکان های امریکا
توریستی ترین مکان های شهرهای مختلف
توریستی ترین مکان های شهرهای شمالی
توریستی ترین مکان های شهرهای جنوبی
توریستی ترین مکان های غرب ایران
توریستی ترین مکان های شرقی ایران
توریستی ترین مکان های اصفهان
توریستی ترین مکان هایتوریستی ترین مکانهای تبریز
توریستی ترین مکان های استانهای ترک نشین
توریستی ترین مکان های اس

فقط کامنت    

  چت کردن با الناز33
با شکوه ترین جزایر کشور آلمان

اقامت در جزیره ای بکر و دست نخورده مانند جزایر کشور آلمان ، همیشه گوشه ای از ذهن عشاق سفر را درگیر خود می کند و طبیعت منحصر به فرد ، باعث القاء حس سرخوشی و هیجان در آنها می شود.

اگر به فکر فرار از زندگی شهری و پناه بردن به جزیره ای آرام و رویایی هستید، بی شک آلمان یکی از انتخاب های جدی شماست. جزایر کشور آلمان در دریای شمال و بالتیک قرار دارند و تقریبا همه ی آنها اقامتگاه های بکر و طبیعی هستند.


چت اورداپ

آب های این دو دریا باهم تفاوت های زیادی دارند. مثلا دریای شمال تحت تاثیر باد شمالی قرار دارد و در بیشتر مواقع مواج است اما دریای بالتیک مثل یک دیوار محافظ بزرگ ، ساکن و آرام است.

اگر رویای آبهای نیلگون، ساحل نقره ای و افق بی نهایت را درسر می پرورانید، با ما همرا باشید تا با بهترین جزایر کشور آلمان آشنا شوید.
مسئول مسابقات
برترین پاسخ دهنده فاطمه 1381
  چت کردن با الناز33
ساموییسامویی جزیره ای واقع در تایلند با جمعیت ۶۳ هزار نفر، با آب و هوای گرم و خشک است. ماه نوامبر تنها ماهی است که در جزیره سامویی باران می بارد و در بقیه ماه ها هوا گرم و خشک است. این جزیره دومین جزیره بزرگ تایلند بعد از جزیره پوکت بشمار می رود. سواحل سامویی به خاطر شن های سفید و آب های تمیز کریستالی در جهان معروف هستند.

مانند بسیاری دیگر از مناطق تایلند، اغلب جاذبه های گردشگری سامویی مربوط به سواحل می شوند. چند ساحل زیبا در این جزیره وجود دارند که بیشتر گردشگران به خاطر سپری کردن تعطیلاتی آرامش بخش به این جزیره سفر کنند. زیباترین سواحل این جزیره بیشتر در شمال و غرب این جزیره به چشم می خورند و هر یک از آنها به خودی خود جاذبه ی خاصی برای گردشگران هستند. هر یک از این سواحل دارای هتل ها، مراکز تفریحی و دیگر امکانات رفاهی هستند. از طریق سایت سفرمی می توانید اقدام به رزرو بلیط هواپیما سامویی تایلند و رزرو هتل های سامویی تایلند نمایید. در ادامه همراه با سفرمی به معرفی برخی از سواحل سامویی که بیشتر مورد توجه گردشگران هستند می پردازیم.


چت اورداپ


چت اورداپ

مسئول مسابقات
برترین پاسخ دهنده فاطمه 1381
  چت کردن با الناز33
جزیره بووت، قطب جنوب


چت اورداپ

جزیره بووت (Bouvet) یکی از ریزجزایر قطب جنوب و دورترین آنهاست. این جزیره در سال ۱۹۳۰ به مالکیت نروژ درآمد. در سال ۱۹۶۴ قایقی بدون سرنشین در این جزیره پیدا شده است. این قایق همچنان یک راز کشف نشده باقی مانده است.


چت اورداپ

این جزیره ۳۰ کیلومتری، همواره پوشیده از یخ و برف است و آب های اطراف این جزیره منطقه‌ای مهم برای تغذیه پرندگان دریایی، وال‌ها و فک‌هاست. جزیره بووت از سال ۱۹۷۱ به عنوان یک منطقه حفاظت شده ثبت گردیده است.
مسئول مسابقات
برترین پاسخ دهنده فاطمه 1381
  چت کردن با الناز33
قلعه اسپیت بانک، انگلستان


چت اورداپ


این جزیره در قرن نوزدهم برای دفاع از جنوب انگلستان در برابر حمله‌های دریایی در سولنت (Solent) ساخته شده است. امروزه اسپیت بانک (Spitbank) که یکی از سه قلعه سواحل پورتموث (Portmouth) است، دارای یک رستوران، هتلی لوکس و یک استخر باز روی پشت بام قلعه می باشد. شما می‌توانید برای ناهار یکشنبه (۱۳۵ پوند برای هر نفر) یا ترتیب دادن یک مهمانی به اینجا سری بزنید.
این قلعه قدیمی امروزه جایی برای برگزاری مهمانی‌های خصوصی است.
مسئول مسابقات
برترین پاسخ دهنده فاطمه 1381
  چت کردن با الناز33
جزایر معلق، پرو


چت اورداپ

هواکا هواکانی (Huaca Huacani)، تورانیپاتا (Toranipata) و سانتا ماریا (Santa Maria) که به عنوان جزایر معلق شناخته می‌شوند، بخشی از یک مجمع الجزایر مصنوعی که فقط از ساقه‌های گیاه توتورا (Totora) ساخته شده‌اند را شکل می‌دهند.

این جزایر همچنین، قسمتی از منطقه ملی حافظت شده تیتیکاکا (Titicaca) را نیز در بر می گیرد. می‌توان با دو ساعت قایق سواری از پونو(Puno) به این جزایر رسید. اهالی این جزایر عمدتا از طریق ماهیگیری در قایق‌هایی که از ساقه‌های توتورا ساخته شده‌اند، روزگار می‌گذرانند.
هواکا هواکانی، تورانیپاتا و سانتا ماریا جزایر معلق را تشکیل می‌دهند.
مسئول مسابقات
برترین پاسخ دهنده فاطمه 1381
ایجاد کننده

قدیمی ترین ارتش های جهان ،گارد سویسی واتیکان است که یکصد سرباز در اختیار دارد . این ارتش روز 21 ژانویه 1506 تأسیس شد.

ضرب المثل

آتش را دامن زدن (موجب فتنه و آشوب شدن)

مسابقه
برای شرکت در مسابقه، شماره شما باید در سیستم ثبت شود

سوال شماره 18633 تأیید کننده: tooks
محلات از شهرهاي استان.....است.
(1) اصفهان
(2) قزوين
(3) مركزي
(4) چهار محال و بختياري
پاسخ صحیح را به صورت
شماره سوال:پاسخ صحیح
به شماره 5000 2853 080 909 پیامک کنید.
مثال: از چپ به راست بخوانید 18633:4
هر روز یک نفر از کسانی که پاسخ صحیح داده باشند به قید قرعه، عضو ویژه اورداپ خواهند شد.
در صورت ویژه بودن امتیاز آن به شما اضافه خواهد شد.

صفحات ایجاد شده توسط اعضا