برگزاری کنکور 98

خبر مهم : زمان ثبت نام کنکور 98 در تاریخ چهارشنبه 97/11/24 تا پنج‌شنبه 97/12/02 و زمان برگزاری کنکور 98 در تاریخ پنجشنبه 98/04/13 و جمعه 98/04/14 می باشد

فقط کامنت    

چت کردن با Reza Rezaei
Reza Rezaei از کردستان ٣٠ بهمن ٩٧


چت اورداپ

یک دختر داوطلب کنکور ۹۶ با لباسی نامتعارف سرجلسه آزمون سراسری حاضر شد.
عضو ارشد
چت کردن با Reza Rezaei
Reza Rezaei از کردستان ٣٠ بهمن ٩٧


چت اورداپ


1- در سال 1398، سنجش با دو آزمون جداگانه (دو مجموعه سوال) مطابق موارد ذيل انجام مي‌شود، ضمناً از مباحث مشترک دو نظام آموزشی قدیم و جدید (3-3-6) ، سوال یکسان طرح خواهد شد.
• يک آزمون (يک مجموعه سوال) براي دانش‌آموزان نظام‌ قديم
• يک آزمون (يک مجموعه سوال) براي دانش‌آموزان نظام‌ جديد (3-3-6)
توجه: داوطلبان با توجه به اينکه فارغ‌التحصيل نظام قديم يا نظام جديد آموزشي هستند لزوماً بايد در آزمون مربوط به نظام آموزشي که در آن فارغ‌التحصيل شده‌اند، شرکت نمايند.
2- نمرات دو گروه داوطلبان نظام قديم و نظام جديد تراز شده و گزينش به‌صورت رقابتي براساس نمره‌کل‌نهايي در زيرگروه مربوطه و ساير شرايط و ضوابط آزمون سراسري انجام مي‌شود. به عبارت ديگر ظرفيت مجزا براي داوطلبان نظام قديم و نظام جديد تخصيص داده نمي‌شود.


چت اورداپ


3- در آزمون سراسري سال 1398، میزان تاثیر سوابق تحصیلی، حداکثر 30 درصد است و 20 درصد با تاثیر قطعی و 10 درصد با تاثیر مثبت اعمال مي‌شود به‌طوري‌که:
الف- آن دسته از ديپلمه‌هاي رياضي و فيزيک، علوم تجربي، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي که ديپلم خود را سال 1398 و در نظام آموزشي جديد (3-3-6) اخذ نموده و امتحانات دروس پايه دوازدهم آن‌ها به صورت نهايي، سراسري و کشوری برگزار شده است، مشمول اعمال سوابق تحصيلي بوده و سوابق تحصيلي موجود ديپلم (پايه دوازدهم- سال سوم آموزش متوسطه نظام جديد 3-3-6) به ميزان حداکثر 30 درصد به نسبت سوابق تحصيلي موجود داوطلب است که 20 درصد به صورت تأثير قطعي و 10 درصد به صورت تأثير مثبت در نمره‌کل نهايي آنان لحاظ مي‌شود.
ب- آن دسته از ديپلمه‌هاي رياضي و فيزيک، علوم تجربي، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي که ديپلم خود را از سال 1384 الي 1397 اخذ نموده اند و امتحانات يک‌ يا چند درس آنها به صورت نهايي، سراسري و کشوری برگزار شده است، مشمول اعمال سوابق تحصيلي بوده و سوابق تحصيلي موجود ديپلم (پايه يازدهم-سال سوم آموزش متوسطه نظام قديم) به ميزان حداکثر 25 درصد به نسبت سوابق تحصيلي موجود داوطلب و داوطلبان داراي مدرک پيش‌دانشگاهي رياضي و فيزيک، علوم تجربي، علوم انساني، علوم و معارف اسلامي و هنر که مدرک دوره پيش‌دانشگاهي خود را از سال تحصيلي 91-1390 اخذ نموده‌اند و امتحانات يک يا چند درس آنها به صورت نهايي، سراسري و کشوری برگزار شده اس
عضو ارشد
ایجاد کننده

موش صحرایی ، چنان تکثیر پبدا می کند که در عرض هجده ماه ، دو موش صحرایی قادرند یک میلیون فرزند داشته باشند.

ضرب المثل

آتش را با آتش نمی توان خاموش کرد ( یک شخص خشمگین و عصبانی را نمی توان با گفتار زننده و تند آرام کرد )

مسابقه
برای شرکت در مسابقه، شماره شما باید در سیستم ثبت شود

سوال شماره 30915 تأیید کننده: مهدی ن
بهتترین وسیله برای چت کردن کدام وسیله است؟
(1) تبلت
(2) گوشی
(3) کامپبوتر
(4) |^
پاسخ صحیح را به صورت
شماره سوال:پاسخ صحیح
به شماره 5000 2853 080 909 پیامک کنید.
مثال: از چپ به راست بخوانید 30915:1
هر روز یک نفر از کسانی که پاسخ صحیح داده باشند به قید قرعه، عضو ویژه اورداپ خواهند شد.
در صورت ویژه بودن امتیاز آن به شما اضافه خواهد شد.

صفحات ایجاد شده توسط اعضا