قارچ کاشـت ناخن

قارچ ناخن کاشت شده علل بسیاری دارد؛ از جمله استفاده از وسایل آلوده در حین انجام عملیات کاشت. برخی از افراد بیشتر از سایرین در معرض آلودگی به این نوع عفونت‌ها هستند. همچنین برخی علایم مانند زرد شدن ناخن و خارش می‌تواند نشانه‌هایی از وجود این عارضه باشد.

فقط کامنت    

چت کردن با Reza Rezaei
Reza Rezaei از کردستان ١۶ بهمن ٩٧


چت اورداپ

عفونت‌های قارچی ناخن چگونه رخ می‌دهند؟
عفونت‌های قارچی ناخن در اثر رشد بیش از حد قارچ‌ها در سطوح زیر ناخن یا روی آن رخ می‌دهند. به طور کلی قارچ‌ها در محیط‌های گرم و مرطوب رشد می‌کنند و محیط‌هایی اینچنینی باعث تکثیر آنها و گسترش عفونت می‌شود. قارچ‌های ناخن معمولاً از بدن خودمان یا در اثر تماس با فردی که مبتلا به این عارضه است ایجاد می‌شوند. همچنین این قارچ‌ها در اثر استفاده از مواد آلوده در هنگام انجام مانیکور، پدیکور یا کاشت ناخن ایجاد می‌شوند
علت قارچ شدن ناخن کاشت:
هنگامی ‌که کاشت ناخن انجام می‌دهیم، در اثر وجود حباب‌های ریز هوا و همچنین ایجاد یک محیط تاریک و مرطوب (بواسطه رطوبت و دمای بدن) محیط مناسبی برای رشد عوامل قارچی ایجاد می‌شود. اگر بدن ما به طور طبیعی میزبان اینگونه قارچ‌ها باشد به دلیل مساعد شدن شرایط، شروع به رشد و گسترش می‌کنند. اما ممکن است در اثر انتقال عوامل قارچی از طریق وسایل و مواد کاشت ناخن این عفونت به ما منتقل شود. به همین دلیل قبل از مراجعه به سالن‌های زیبایی برای انجام اموری مانند کاشت ناخن، پدیکور و مانیکور حتماً از بهداشت آنها و نحوه ضدعفونی کردن وسایل و مواد مورد استفاده اطمینان حاصل کنید؛ زیرا که این عفونت‌ها از فردی به فرد دیگر قابل انتقال هستند و شما باید از استریل بودن وسایل و مواد مطمئن باشید.
حساسیت به مواد کاشت ناخن:
گمان می‌رود برای برخی از افراد، مواد کاشت ناخن حساسیت‌زا باشد. هرچند این مسئله خیلی نادر است اما برخی از مواد و چسب‌های به کار رفته در این تکنیک موجب ایجاد حساسیت‌هایی مثل خارش، سوزش و التهاب در برخی افراد می‌شوند. حتی ممکن است این مواد باعث تضعیف ناخن‌های طبیعی شما شده یا پوست اطراف ناخن‌های شما را خشک و پوسته پوسته کنند. بنابراین بهتر است اولاً مطمئن شوید که مواد کاشت ناخن برای شما حساسیت‌زا نیستند؛ همچنین دقت کنید تکنسین با استفاده از مرغوب‌ترین مواد و رعایت نکات بهداشتی کاشن ناخن شما را انجام می‌دهد.


چت اورداپ

reza rezaei ٢٩ بهمن ٩٧

berry silver خب بذار بقیه ببینن و منصرف بشن...اینو واسه هشدار گذاشتم

berry silver ١۶ بهمن ٩٧

دلم ریش شد با این عکسا اصن چ کاریه ناخون بکاری

عضو ارشد
ایجاد کننده

فقط قورباغه های نر قورقور می کنند.

ضرب المثل

پا در کفش کسی کردن (در کار کسی دخالت کردن)

مسابقه
برای شرکت در مسابقه، شماره شما باید در سیستم ثبت شود

سوال شماره 12674 تأیید کننده: fire girl
کدام کلید روی کیبرد برای تغییر نام است؟
(1) Ctrl+o
(2) F12
(3) Ctrl+f
(4) f2
پاسخ صحیح را به صورت
شماره سوال:پاسخ صحیح
به شماره 5000 2853 080 909 پیامک کنید.
مثال: از چپ به راست بخوانید 12674:2
هر روز یک نفر از کسانی که پاسخ صحیح داده باشند به قید قرعه، عضو ویژه اورداپ خواهند شد.
در صورت ویژه بودن امتیاز آن به شما اضافه خواهد شد.

صفحات ایجاد شده توسط اعضا