5 پروژه آبرسانی در ساوه

5 پروژه آبرسانی در ساوه پروژه آبرسانی
در ساوه انجام می شود مدیر امور آب و
فاضلاب روستایی شهرستان ساوه گفت: 5
پروژه مهم آبرسانی در روستاهای شهرستان
ساوه در حال انجام است که با اتمام آنها
به 43 روستای این شهرستان خدمات آبرسانی
جدید ارائه می‌شود. به گزارش برنا از
اراک، ولی‌اله قنبری اظهار کرد: پنج
پروژه مذکور را شامل عملیات اجرایی
مجتمع 15 روستایی کوهپایه، عملیات
اجرایی مجتمع 5 روستایی احمد آباد –
طرازناهید، تامین و انتقال آب مجتمع 21
روستایی سرداران و اجرای خط انتقال آب
روستای چلبلو و آبرسانی به


چت اورداپچت اورداپ

فقط کامنت    

چت کردن با خبر فوری ساوه
خبر فوری ساوه ٢۴ مهر ٩٧
وی با بیان اینکه این شهرستان دارای 186 روستاست، اظهار کرد: تعداد 111 روستای شهرستان ساوه تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب روستایی است.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ساوه گفت: تابستان سال اخیر 17 روستای شهرستان ساوه با مشکل کمبود آب و خشکسالی مواجه بودند که توانستیم با انجام اقداماتی، بخشی از مشکلات مردم را کاهش دهیم و امید است با دریافت اعتبارات لازم کارهای باقی مانده انجام شود.

قنبری ادامه داد: روستاهای سرخده، لالایین، سیف آباد، عباس آباد، یل آباد و قردین از مجتمع سرداران با کاهش آبدهی چاه مواجه بودند که برای جبران آن، چاه ملک آباد با عمق 200 متر حفر شد.

وی گفت: خط انتقال آب این چاه به طول 850 متر با لوله گالوانیزه اجرا شده که به صورت دیون است و همچنین بخشی از شبکه توزیع آب روستای لالایین تعویض شد .

قنبری اتمام عملیات اجرایی این پروژه را مستلزم تخصیص اعتبار چهار هزار میلیون ریالی جهت احداث خط برق و تجهیز چاه دانست و گفت : در روستاهای مجتمع شرفلو و چلبلو با کاهش آبدهی چاه مواجه شدیم که برای تامین آب این مجتمع از منابع آب مجتمع سرداران کمک گرفته شد و خط انتقال آن به طول 2100 متر اجرا شد که در تلاش هستیم بتوانیم دیون 1500 میلیون ریالی پیمانکار این پروژه را پرداخت کنیم.

وی افزود : در تابستان سال جاری در روستاهای اکبرآباد و نیوشت با کمبود آب مواجه بودیم که ناچار به اعزام تانکر آبرسانی به این روستاها شدیم که با مشارکت مردم و تعویض پمپ چاه، این مشکل تا حدودی حل شد.

مدیرامور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ساوه تصریح کرد: برای رفع مشکل قطعی و کمبود آب در روستاهای اکبرآباد و نیوشت قصد داریم عملیات‌های اجرایی شامل اجرای خط انتقال آب از مجتمع کوهپایه، تجهیز چاه و احداث مخزن 300 متر مکعبی را انجام دهیم که برای انجام آنها چهار هزار میلیون ریال اعتبار درخواست شده است.

وی بیان کرد: کمبود آب در روستای باغشاهی باعث شد که جیره بندی و آبرسانی سیار در این روستا در برنامه کاری تابستان سالجاری قرار گیرد که در نظر داریم با دریافت 25 هزار میلیون ریال اعتبار، احداث مخزن ذخیره آب به حجم 200 متر مکعب و اجرای 12000 متر خط انتقال و وصل آن به مجتمع کوهپایه را انجام دهیم.
عضو چت اورداپ
ایجاد کننده

اندونزی با جمعیتی برابر 157 میلیون نفر ، پر جمعیت ترین کشور اسلامی جهان است .

ضرب المثل

رطب خورده،منع رطب چون کند (فرد فاسد و گنه کار چگونه می تواند دیگران را نهی از منکر کند)

مسابقه
برای شرکت در مسابقه، شماره شما باید در سیستم ثبت شود

پاسخ صحیح را به صورت
شماره سوال:پاسخ صحیح
به شماره 5000 2853 080 909 پیامک کنید.
مثال: از چپ به راست بخوانید 10042:3
هر روز یک نفر از کسانی که پاسخ صحیح داده باشند به قید قرعه، عضو ویژه اورداپ خواهند شد.
در صورت ویژه بودن امتیاز آن به شما اضافه خواهد شد.

صفحات ایجاد شده توسط اعضا