مسئول محترم !

مسئول محترم! گرسنگی کودکی که پدرش ماه‌هاست حقوق نگرفته را میفهمی؟ کارگرانی را که در معدن یورت زنده به گور شدند، چون قیمت جان کارگر ارزانتر از دستگاه تهویه معمولی بود، به یاد میآوری؟ کارگران نیشکر هفت تپه و هپکو را که خصوصی سازی توام با رانت خواری اول بیکارشان کرد و بعد که اعتراض کردند کتک خوردند و دستگیر شدند اصلا میشناسی؟

فقط کامنت    

چت کردن با admin
admin از مرکزی ٢ شهريور ٩٧
مسئول محترم! گرسنگی کودکی که پدرش ماه‌هاست حقوق نگرفته را میفهمی؟ کارگرانی را که در معدن یورت زنده به گور شدند، چون قیمت جان کارگر ارزانتر از دستگاه تهویه معمولی بود، به یاد میآوری؟ کارگران نیشکر هفت تپه و هپکو را که خصوصی سازی توام با رانت خواری اول بیکارشان کرد و بعد که اعتراض کردند کتک خوردند و دستگیر شدند اصلا میشناسی؟ کارگران آق‌دره را که نه فقط حقوق عقب مانده شان را نگرفتند که توسط قوه قضاییه شلاق خوردند چه؟ مسئول محترم! رنج اینها را اصلا از خانه چندهزار متری شمال شهرت درک میکنی؟
مسئول محترم! حوزه علمیه محترم! در ضمن یادتان می‌آید که امام مستضعفان چه گفت؟ گفت روحانیت متعهد به خون سرمایه‌داران زالوصفت تشنه است.
اینها اشاره‌های پلاکاردهای تجمع هفته گذشته طلاب است. همان تجمعی که بخاطرش کشور یک هفته ملتهب شد. همان تجمعی که اصلاح‌طلبان و اعتدالیون آنرا، با تکنیکی که کودک هفت ساله را هم به خنده مینداخت، تهدید به ترور رییس جمهور تفسیر کردند. همان تجمعی که مراجع قم محکوم کردند و حتی سپاه بلافاصله از آن اعلام برائت کرد.
حالا میفهمی چرا از چپ و راست از یک تک پلاکارد «استخر فرح» پیرهن عثمان ساختند؟ حالا میفهمی چرا اصل تجمع را لوث کردند و از خبر انداختند؟ میفهمی چرا حاشیه را اصل و اصل را حاشیه کردند؟ ترسشان از احیای عدالت‌خواهی است. ترسشان از طلبه‌هایی است که کنار کارگر مقابل سرمایه‌دار زالوصفت بایستند. ترسشان از فریاد شدن صدای خرد شدن استخوان مستضعفان هپکو و آذراب و آق‌دره از دهان قم است


چت اورداپ

پولک ١۵ شهريور ٩٧

محمدرضاا ١۴ شهريور ٩٧

محمدرضاا ٣ شهريور ٩٧

الناز33 ٢ شهريور ٩٧

ساناز بوشهر ٢ شهريور ٩٧

sattar ٢ شهريور ٩٧

آنچه البته به جایی نرسد فریاد است....

وبمستر
چت کردن با پاییز جنوب
پاییز جنوب از بوشهر ١۵ شهريور ٩٧
مسئول محترم پول تو حسابا کمه....
عضو چت اورداپ
ایجاد کننده

شاید این برای خیلی ها سوال باشد که پرندگان چگونه می توانند در هنگام خواب تعادلشان را حفظ کرده و از روی درختان به زمین سقوط نمی کنند؟ در پاهای پرندگان، حس گرمایی وجود دارد که به طور اتوماتیک اگر تکانی در شاخ و برگ های درختان ایجاد شود پاهای انها قفل می شود و بدین ترتیب آنها می توانند تعادلشان را حتی در خواب نیز حفظ کنند.

ضرب المثل

آسیاب به نوبت (رعایت حق تقدم و تاخر زمانی ارباب رجوع)

مسابقه
برای شرکت در مسابقه، شماره شما باید در سیستم ثبت شود

سوال شماره 24462 تأیید کننده: arghavan69
اشکذر در کدام شهر ایران قراردارد؟
(1) زاهدان
(2) کرمان
(3) کاشان
(4) یزد
پاسخ صحیح را به صورت
شماره سوال:پاسخ صحیح
به شماره 5000 2853 080 909 پیامک کنید.
مثال: از چپ به راست بخوانید 24462:1
هر روز یک نفر از کسانی که پاسخ صحیح داده باشند به قید قرعه، عضو ویژه اورداپ خواهند شد.
در صورت ویژه بودن امتیاز آن به شما اضافه خواهد شد.

صفحات ایجاد شده توسط اعضا