درباره من

لانگ جان سیلور

فقط کامنت    

چت کردن با ناخداسیلور
ناخداسیلور ٢۴ بهمن ٩۶
لانگ جان سیلور (انگلیسی: Long John Silver) دزد دریایی پیر و دنیادیده و ماجراجویی است که یکی از شخصیت‌های اصلی کتاب جزیره گنج نوشته رابرت لوییس استیونسون نویسنده انگلیسی قرن هیجدهم است.
این شخصیت یک پای چوبی دارد و یکی از چشمانش کور است که آن را با یک چشم بند سیاه می‌بندد. البته در طول داستان چندین بار خواننده شک می‌کند که آیا واقعاً یک چشم وی نابینا است یا نه و در هیچ جای داستان جواب قطعی ای بدست نمی‌آورد. چاق است و با صدای بلند و الفاظ رکیک و لحن مکارانه صحبت می‌کند. یک طوطی سخنگو دارد که معمولاً بر روی شانه‌اش نشسته است. همچنین یک دوربین تک چشمی جز وسایل همیشگی اوست. به طور کلی می‌توان گفت شباهت ظاهری زیادی به شخصیت کاپیتان اهب در کتاب موبی دیک دارد.
وی ملوانی بذله گو، رک و به شدت گستاخ و بی ادب است. در جای جای کتاب نویسنده از شوخی‌های این شخصیت برای رمزگشایی یا پیش بردن داستان استفاده می‌کند. وی چندین بار در طول داستان تغییر موضع می‌دهد و بین دو قطب خیر و شر داستان هرجا که نفع بیشتری می‌برد را انتخاب می‌کند. اما در کل ذاتی پاک، بی ریا، مهربان و فداکار دارد. تا جایی که حاضر می‌شود برای حفظ شخصیت اصلی جان خود را فدا کند اما همین پاکدلی به همراه هوش، زرنگی و تجربه در چند مورد وی را از مرگ نجات می‌دهد. در پایان لانگ جان سیلور ناپدید می‌شود و نویسنده تأکیدی بر زنده یا مرده بودن وی نمی‌کند.
سامان اندی ٢۴ بهمن ٩۶

عضو چت اورداپ
ایجاد کننده

طول قد هر انسان به اندازه 8 وجب دست خود است.

ضرب المثل

واسه همه باباس واسه ما زن بابا (طعنه به کسی که برای همه ،همه کاری می کند اما برای اطرافیان خود آنطور که باید و شاید عمل نمی کند)

مسابقه
برای شرکت در مسابقه، شماره شما باید در سیستم ثبت شود

سوال شماره 35163 تأیید کننده: **abdolla**
کاشف اشعه ایکس؟؟؟؟؟؟
(1) رنتگن
(2) لرد ریلی
(3) اموندسن
(4) پیتر بیز یو
پاسخ صحیح را به صورت
شماره سوال:پاسخ صحیح
به شماره 5000 2853 080 909 پیامک کنید.
مثال: از چپ به راست بخوانید 35163:1
هر روز یک نفر از کسانی که پاسخ صحیح داده باشند به قید قرعه، عضو ویژه اورداپ خواهند شد.
در صورت ویژه بودن امتیاز آن به شما اضافه خواهد شد.

صفحات ایجاد شده توسط اعضا