لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران
 

دلایل اصلی جدای بین زوج ها چیست؟

دلایل اصلی جدایی بین زوج ها چیست؟

بسیاری از افرادی که از همسرانشان جدا شده اند می گویند هرگز به صحبتهای همسر خود در هنگام دعوا و مشاجره گوش نمی کردند و اهمیت نمی دادند.

دلایل بسیاری وجود دارد که باعث می شود زوجها تصمیم بگیرند از هم جدا شوند.

فقط کامنت    

چت کردن با صباااا
صباااا از لرستان ٢٣ دي ٩۵


چت اورداپ


خیانت :

۱۷ درصد طلاقها بخاطر خیانت یکی از طرفین رخ می دهد اما بسیاری معتقدند که خیانت هرگز دلیل اصلی طلاق نیست بلکه نشان دهنده آن است که یک رابطه مدتهاست از هم پاشیده است و در واقع نتیجه ادامه دادن به یک رابطه مشکل دار و یا بدون عشق است. به هرحال خیانت همسران یکی از دلایل رایج زوجها برای طلاق است .خشونت :

خشونت های خانگی چه از نوع فیزیکی و چه از نوع روحی روانی یکی دیگر از دلایل اصلی طلاق زوجها محسوب می شوند. معمولا" اثبات خشونتهای روحی بسیار سخت تر است و با نامهایی از قبیل تحقیر ، ناسازگاری توصیف می شود.ناسازگاری و عدم تفاهم :

برخی از زوجها بخاطر فشارهای والدین و اطرافیان و یا فقط بخاطر احساس تنهایی در ازدواج عجله می کنند و بعد از مدتی متوجه می شوند که با همسر خود تفاهم ندارند و سازگار نیستند.علاوه براین اعتقادات و رفتار آدمها در طول زمان تغییر می کند و ممکن است زوجی که ۱۰ سال بیش باهم تفاهم و سازگاری داشتند در حال حاضر با هم سازگار نباشند.فقدان ارتباط :

بسیاری از افرادی که از همسرانشان جدا شده اند می گویند هرگز به صحبتهای همسر خود در هنگام دعوا و مشاجره گوش نمی کردند و اهمیت نمی دادند. ارتباط ر ازدواج بسیار مهم است و اگر زوجی احساس کنند که نمی توانند با یکدیگر صحبت کنند مشکلاتشان حل نشده باقی می ماند.فرزندان :

گاهی فرزندان باعث بروز اختلافات اساسی در میان والدینشان می شوند زیرا برخی از زوجها درباره تصمیماتی که برای فرزندانشان می گیرند و قوانینی که برای آنها وضع می کنند نمی توانند به توافق برسند ، در نتیجه یکی از آنها احساس می کند که دیگری قدرت او را تضعیف می کند و همین باعث بحث و اختلاف نظر آنها می شود.برآورده نشدن توقعات :

یکی از زوجها و گاهی هردوی آنها ممکن است احساس کنند که ازدواجشان آن چیزی نیست که آنها می خواستند . بعضی ها دوست ندارند که ازدواجشان یک ازدواج معمولی باشد و احساس می کنند که همسرشان توقعات آنها را برآورده نمی کند مخصوصا" اگر آنها فرهنگها و اعتقاد مذهبی متفاوتی داشته باشند.پول :

اگر نگرش زوجهای جوان به پول و مسائل مالی خیلی متفاوت باشد این موضوع باعث می شود درمورد مسائلی مالی خانه به توافق نرسند ودچار اختلاف شوند. مثلا" اگر یکی از زوجها خسیس باشد و دیگری ولخرج ، اختلافات و
پینار ١٩ ساعت قبل

صباااا دیروز

الی جونم

الناز33 دیروز

صباااا ٢۴ دي ٩۵

فدات ماندانا جون

ماندانا112 ٢۴ دي ٩۵

عضو چت اورداپ
چت کردن با ارسلان جووون
به نام خدا
.
.
.
..
تلگرام
پینار ٢٠ ساعت قبل

به نام خدا.... میتونه باشه ولی فقط تلگرام نه... به نظرم ذات طرف هم خیلی مهمه

الناز33 دیروز

موافقم.. ن فقط تل.. همه شبکه های مجازی ک بدون اموزش و داشتن فرهنگ استفاده از محیط های مجازی وارد میشیم ی جورایی ضربه وارد میکنه ب زندگی

صباااا ٢۴ دي ٩۵

ارسی

عضو ارشد
  چت کردن با آیت
آیت از کرمانشاه ٢۴ دي ٩۵
دلیلش دخترای چشم سبز هستن
پینار ٢٠ ساعت قبل

الناز33 دیروز

ایت فقط سبز؟؟ مشکیاااا خوب دقت کن

صباااا ٢۵ دي ٩۵

ای گفتی دخترا ولی کلا همه رنگ ن فقط چشم سبز

عضو ویژه اورداپ
ایجاد کننده

حجم کره خورشید 000/300/1 برابر حجم زمین است.

ضرب المثل

باد در قفس است (کار بیهوده و بی حاصل انجام دادن)

مسابقه
برای شرکت در مسابقه، شماره شما باید در سیستم ثبت شود

سوال شماره 12433 تأیید کننده: پایدار
کدام هورمون قند خون را افزایش نمیدهد؟
(1) گلوکاگون
(2) کورتیزول
(3) اپی نفرین
(4) آلدسترون
پاسخ صحیح را به صورت
شماره سوال:پاسخ صحیح
به شماره 5000 2853 080 909 پیامک کنید.
مثال: از چپ به راست بخوانید 12433:1
هر روز یک نفر از کسانی که پاسخ صحیح داده باشند به قید قرعه، عضو ویژه اورداپ خواهند شد.
در صورت ویژه بودن امتیاز آن به شما اضافه خواهد شد.

صفحات ایجاد شده توسط اعضا