دلایل اصلی جدای بین زوج ها چیست؟

دلایل اصلی جدایی بین زوج ها چیست؟

بسیاری از افرادی که از همسرانشان جدا شده اند می گویند هرگز به صحبتهای همسر خود در هنگام دعوا و مشاجره گوش نمی کردند و اهمیت نمی دادند.

دلایل بسیاری وجود دارد که باعث می شود زوجها تصمیم بگیرند از هم جدا شوند.

فقط کامنت    

  چت کردن با آیت
آیت از کرمانشاه ٢۴ دي ٩۵
دلیلش دخترای چشم سبز هستن
صباااا ٣ بهمن ٩۵

پینار ١ بهمن ٩۵

الناز33 ٣٠ دي ٩۵

ایت فقط سبز؟؟ مشکیاااا خوب دقت کن

صباااا ٢۵ دي ٩۵

ای گفتی دخترا ولی کلا همه رنگ ن فقط چشم سبز

عضو ویژه اورداپ
چت کردن با 7833
7833 ٢٣ دي ٩۵
به نام خدا
.
.
.
..
تلگرام
صباااا ٣ بهمن ٩۵

اجی الناز اجی پینارر مرسی از هردوتاتون

پینار ١ بهمن ٩۵

به نام خدا.... میتونه باشه ولی فقط تلگرام نه... به نظرم ذات طرف هم خیلی مهمه

الناز33 ٣٠ دي ٩۵

موافقم.. ن فقط تل.. همه شبکه های مجازی ک بدون اموزش و داشتن فرهنگ استفاده از محیط های مجازی وارد میشیم ی جورایی ضربه وارد میکنه ب زندگی

صباااا ٢۴ دي ٩۵

ارسی

عضو ارشد
چت کردن با صباااا
صباااا از لرستان ٢٣ دي ٩۵


چت اورداپ


خیانت :

۱۷ درصد طلاقها بخاطر خیانت یکی از طرفین رخ می دهد اما بسیاری معتقدند که خیانت هرگز دلیل اصلی طلاق نیست بلکه نشان دهنده آن است که یک رابطه مدتهاست از هم پاشیده است و در واقع نتیجه ادامه دادن به یک رابطه مشکل دار و یا بدون عشق است. به هرحال خیانت همسران یکی از دلایل رایج زوجها برای طلاق است .خشونت :

خشونت های خانگی چه از نوع فیزیکی و چه از نوع روحی روانی یکی دیگر از دلایل اصلی طلاق زوجها محسوب می شوند. معمولا" اثبات خشونتهای روحی بسیار سخت تر است و با نامهایی از قبیل تحقیر ، ناسازگاری توصیف می شود.ناسازگاری و عدم تفاهم :

برخی از زوجها بخاطر فشارهای والدین و اطرافیان و یا فقط بخاطر احساس تنهایی در ازدواج عجله می کنند و بعد از مدتی متوجه می شوند که با همسر خود تفاهم ندارند و سازگار نیستند.علاوه براین اعتقادات و رفتار آدمها در طول زمان تغییر می کند و ممکن است زوجی که ۱۰ سال بیش باهم تفاهم و سازگاری داشتند در حال حاضر با هم سازگار نباشند.فقدان ارتباط :

بسیاری از افرادی که از همسرانشان جدا شده اند می گویند هرگز به صحبتهای همسر خود در هنگام دعوا و مشاجره گوش نمی کردند و اهمیت نمی دادند. ارتباط ر ازدواج بسیار مهم است و اگر زوجی احساس کنند که نمی توانند با یکدیگر صحبت کنند مشکلاتشان حل نشده باقی می ماند.فرزندان :

گاهی فرزندان باعث بروز اختلافات اساسی در میان والدینشان می شوند زیرا برخی از زوجها درباره تصمیماتی که برای فرزندانشان می گیرند و قوانینی که برای آنها وضع می کنند نمی توانند به توافق برسند ، در نتیجه یکی از آنها احساس می کند که دیگری قدرت او را تضعیف می کند و همین باعث بحث و اختلاف نظر آنها می شود.برآورده نشدن توقعات :

یکی از زوجها و گاهی هردوی آنها ممکن است احساس کنند که ازدواجشان آن چیزی نیست که آنها می خواستند . بعضی ها دوست ندارند که ازدواجشان یک ازدواج معمولی باشد و احساس می کنند که همسرشان توقعات آنها را برآورده نمی کند مخصوصا" اگر آنها فرهنگها و اعتقاد مذهبی متفاوتی داشته باشند.پول :

اگر نگرش زوجهای جوان به پول و مسائل مالی خیلی متفاوت باشد این موضوع باعث می شود درمورد مسائلی مالی خانه به توافق نرسند ودچار اختلاف شوند. مثلا" اگر یکی از زوجها خسیس باشد و دیگری ولخرج ، اختلافات و
صباااا ٣ بهمن ٩۵

پینار ١ بهمن ٩۵

صباااا ٣٠ دي ٩۵

الی جونم

الناز33 ٣٠ دي ٩۵

صباااا ٢۴ دي ٩۵

فدات ماندانا جون

ماندانا112 ٢۴ دي ٩۵

عضو چت اورداپ
ایجاد کننده

اسب ماهی ماده ، تخم هایش را درون کیسه ای در شکم اسب ماهی نر قرار می دهد . اسب ماهی نر تا زمان تولد ، آنها را در کیسه خود نگه می دارد . در هنگام تولد نوزادان ، صدها اسب ماهی کوچک از شکم اسب ماهی نر بیرون می پرند.

ضرب المثل

هر چه پیش آید،خوش آید ( از نتیجه بد و خطرناک کار،هراسی نیست)

مسابقه
برای شرکت در مسابقه، شماره شما باید در سیستم ثبت شود

سوال شماره 18389 تأیید کننده: tooks
آلبوم *نفسگیر* اثر کیست؟
(1) کریم بنزما
(2) مسعود اوزیل
(3) محمد دیارا
(4) مسعود سعیدی
پاسخ صحیح را به صورت
شماره سوال:پاسخ صحیح
به شماره 5000 2853 080 909 پیامک کنید.
مثال: از چپ به راست بخوانید 18389:1
هر روز یک نفر از کسانی که پاسخ صحیح داده باشند به قید قرعه، عضو ویژه اورداپ خواهند شد.
در صورت ویژه بودن امتیاز آن به شما اضافه خواهد شد.

صفحات ایجاد شده توسط اعضا