ارث در ازدواج‌موقت

ارث در ازدواج‌موقت
در خصوص اینکه ایا در ازدواج موقت زوجه از زوج و همچنین زوج از زوجه و فرزندان مشترک از هر یک از زوجین در صورت وقوع فوت ، ارث می برند یا خیر جای سوال بوده است،که البته در قانون مدنی این سوال با پاسخی صریح مواجه است اما انچه مورد بحث است اینکه ایا این رابطه فقط برای زوجین فاقد اثار در باب ارث است یا برای فرزندان نیز همین گونه است ؟ زیرا مطابق ماده 1077 قانون مدنی (درنکاح منقطع احکام راجع به وراثت زن و به مهر او هما نست که در باب ارث ودر فصل آتی مقرر شده است) ودر ماده 9 40 ق.م زوج

فقط کامنت    

ایجاد کننده

بزرگ ترین ارتش جهان متعلق به کشور چین است .

ضرب المثل

آن را که حساب پاک است ،از محاسبه چه باک است ( آدم درستکار ترسی از بررسی حساب و کتابش ندارد )

مسابقه
برای شرکت در مسابقه، شماره شما باید در سیستم ثبت شود

سوال شماره 14780 تأیید کننده: آیلارناناز
مشکین شهر سابق
(1) قنبرک
(2) یاکوزا
(3) خیاو
(4) همان مشکین شهر
پاسخ صحیح را به صورت
شماره سوال:پاسخ صحیح
به شماره 5000 2853 080 909 پیامک کنید.
مثال: از چپ به راست بخوانید 14780:3
هر روز یک نفر از کسانی که پاسخ صحیح داده باشند به قید قرعه، عضو ویژه اورداپ خواهند شد.
در صورت ویژه بودن امتیاز آن به شما اضافه خواهد شد.

صفحات ایجاد شده توسط اعضا